Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: taka propozycja dotycząca emotikon
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mateuszn0
Ja mam takie pytanie, propzycje, jeśli to już było na forum to sorry, ale nie znalazłem... czy jest możliwość zrobienia za pomocą k.bot takiego skryptu, żeby określić odpowiedni skrót tekstowy po wpisaniu którego wysyłany będzie obraz zamiast tego textu;
tj normalnie jak wpiszemy ":)" to sie pojawia określona emotikona,, a mi chodzi o to żeby ustalić sobie liste tekstu po wpisaniu którego wysyłany będzie obrazek dla danej osoby np

*x = abc.gif
*x* = def.jpg

i jak w tekscie wpisze np " czesc co słychac *x"
to ta osoba z którą rozmawiam dostanie wiaomosc "czesc co slychac"+abc.gif(abc.gif - wyswietlony jako obrazek)

Jeśli nie ma możliwości zrobineia tego za pomoca k.bot a to mze ktoś taką wtyczkę napisze jak bedzie miał czas ??
Spass
ciekawa propozycja

może by dodać taką opcje bezpośrednio do GGImage? bo po co tworzyć nową wtyczke...
swap
pisałem o tym tutaj: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=40742#40742 (punkt 4)
psota
Możnesz wykorzystać wtyczke KorektoreK (czy jakoś tak) która jest troche nie stabilna
alberht
a k.bot póki co nie jest rozwijany, a tym bardziej zalecany - kiedyś nix wspominał, że przy okazji v0.7 rozpocznie nad nim prace...
mateuszn0
no jak to już było o tym mówione to sorry.
Ale czy taki dodatek kiedyś będzie zrobiony ???
Po za tym jak mogę wykorzystać wtyczkę Korekor jak ona jest do zmiany treści, a ja chce na podstaie tresci wstawic odpowiedni obrazek ?? ?? ??
alberht
QUOTE
Po za tym jak mogę wykorzystać wtyczkę Korekor jak ona jest do zmiany treści, a ja chce na podstaie tresci wstawic odpowiedni obrazek ?? ?? ??

nie mam pojęcia... zapytaj psoty wink.gif
psota
Przyjrzałem się tematowi o korektorze i wyczytałem że próbowali ale się nie udało jednak
Wpadłem na pomysł że możnaby tak przerobić kIEview że z menu emotikonek przeciągać emotikonke
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.