Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Antywirus dla słabego kompa
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
iSiEk
Witajcie
Poszukuje programu antywirusowego ale takiego który jadł by mało ramu, chodzi tu o to że czesto zdarza mi sie zgrywać cos z TV i nie mam antywirusa i jest wszystko okey, instalowałem Kasperskiego to podczas zgrywania strasznie gubił klatki. Kompa mam juz dosć starego Procesor Duron 800, 192 Ram. Jakie programy antywirusowe (takie dość dobre) byście polecali ? Z góry dzieki za jakaś rade smile.gif
stroozyk
polecam www.free-av.com Bardzo lekki, bardzo dobry, aktualizacje niemal codziennie, darmowy, aktualizowane sa nie tylko bazy wirusuów ale i engine wykrywania, jedyny minus - paczki z aktualizacji dochodzą do kilku MB, jeżeli nie masz stałki może być to problem..
Przemekc1
Ja polecam Avast!. NA moim starym kompie go używałem (celeron 400@500mhz i 192 ramu). Wszystko chodziło ok, tak, że na nowym tez go używam.
iSiEk
Avast mi sie podoba ale jak przy właczaniu kompa zauważylem ze "Użycie pliku stron..." wynosiło ok 170 MB (bez Avasta 120) to troszke mi sie to nie spodobało
krzemi
NOD32 i tylko on. Na moim Celeronie 433 mhz, 128 RAM śmiga aż miło nawet filmy sie nie zacinaja smile.gif
case
QUOTE(krzemi)
NOD32 i tylko on. Na moim Celeronie 433 mhz, 128 RAM śmiga aż miło nawet filmy sie nie zacinaja smile.gif

proste.. tyle, ze nie darmowy app.. 8)
qba2004
QUOTE(Przemekc1)
Ja polecam Avast!. NA moim starym kompie go używałem (celeron 400@500mhz i 192 ramu). Wszystko chodziło ok, tak, że na nowym tez go używam.



Takze polecam avast
na moim mizernym sprzecie 374MHz 128mb gf2 i win2k.Nic nie przeszkadza mi w pracy.
a zabiera moze jakies 10mb ramu (u mnie).wiec chyba warto

q0084
Lukas77
Avast! - popieram, nie trzeba przecież robić standardowej instalacji i zainstalować to co jest potrzebne - 2 z 5 :-)
jakiej wersji urzywacie, pro, se? smile.gif bo chyba tez sie skusze : >
Przemekc1
QUOTE(arct!c)
jakiej wersji urzywacie, pro, se? smile.gif bo chyba tez sie skusze : >


Avast!- wersja 4,6 Home Edition
Quattrox
antivir personal free i nod32.. u mnie jeden jak i drugi dzialaja super
Lukas77
QUOTE(Quattrox)
antivir personal free i nod32.. u mnie jeden jak i drugi dzialaja super


2 antywiry z włączoną ochroną rezydentną "in same time"? Gratuluje biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.