Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: historia, litery, problemy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
yenk
Mam pare spraw:
1. Od wielu lat korzystałem z najzwyklejszego Gadu Gadu. Po przejściu do konnekta, mam mase wiadomości w archiwum GG. Czy nie ma możliwości przeniesienia tego w jakiś sposób? Szukałem takiej wtyczki, ale z tego co widzę, to nie ma takiej...
2. Jeśli szukam kogoś na liście kontaktów najczęściej zaznaczam obojętnie jaki kontakt i na klawiaturze wciskam pierwszą literę poszukiwanego kontaktu. Przechodzi na jeden z nich, a później wciskając dalej tą samą literę nie przeskakuje dalej - tak jest w standartowym gg. Jak zatem szukać kontaktów, jeśli nie zawsze sa w tym samym miejscu? (raz jest ktos dostepny, niewidoczny, a jeszcze ktoś inny niedostępny).
3. Co chwilę wyskakuje mi "Wiadomość najprawdopodobniej została nie dostarczona." Mam czasem problemy z internetem, ale info jest poprostu pasjonujące i doprowadza mnie do szału - kiedy 95% wiadomości jest dostarczanych.... Co z tym zrobić?
Proszę o pomoc
alberht
1. jest taka wtyczka, słabo szukałeś jest prawie na samej górze tematów w 'Propozycjach', wtyczkę można ściągnąć ze strony Skolimy
2. wpisz pierwszą, potem kolejne litery lub spacje
3. zwiększ timeout w opcjach -> konfiguracja -> połączenie -> timeout
yenk
No cóż... dzięki smile.gif
Potwierdza się teoria, że konnekt jest dostosowywalny do wszystkiego i wszystkich smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.