Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cpp POMOCY
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
mgr.Dlugi
Ello. Zna ktos moze C++ (dobra to bylo glupie wiem ze czesc zna, ale zapewne developerzy nie maja czasu na pierdoly) albo chociaz prosty kurs na moj pusty, przejarany leb ? Bardzo mi zalezy zeby sie naumiec tego jezyka, ale cos mi nie idze grrrr. Normalnie nie czaje co tam jest napisane, zssalem sobie jakis kurs pisalo ze dla wyjatkowych kretynow, a i tak nie rozumiem (musze byc bardzo, bardzo wyjatkowy, jakas kategoria Z jestem). To przekracza moje mozliwosci rozumowania. Moze ktos mi to jakos wytlumaczy z przykladami czy cos. Bardzo prosze o pomoc, bo za pare lat bede to mial w szkole, a milo by bylo zaskoczyc profesora.
psota
Można próbować poanalizować źródła na kplugins.net bo mają dopiski tongue.gif
mgr.Dlugi
Moj w do slupa. SDK to ja juz dawno mam i je przejrzalem, ale mi chodzi o kurs lub o pomoc kogos.
atol
kiedyś był link od bodajże Arkadyjczyka do ciekawego kursu (na stronie avocado software chyba... miałem linka ale był format). Tam to było jasno wytłumaczone.
alberht
mówisz i masz - link wink.gif
atol
włąśnie to miałęm na myśli
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.