Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: smsy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
^BerZerK^
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie moge wysylac z bramki panoramy na idee smsow.... czyli jestesmy w tyle w stosunku do gg :-p
a propozycja zeby mozna bylo wysylac seryjne sms - klikam 3 osoby, wyslij sms pisze i sms leca po kolei do tych 3 osob :-) bardzo przydatne jak ma sie do wyslania cos milego do paru dziewczyn a nie ma czasu zeby klepac osobno ;-)
misiu98
No cóż-- pewnie Hao coś pomyśli. A póki co:: CTRL+C i CTRL+V, leniuszku :twisted:
hao
Może po prostu "nie kasuj tekstu po wysłaniu"...

Co do bramki idei - jest pewien problem... Jak wyświetlić ten token?

a) Wersja dla mnie łatwa - dla was nie:
- otwiera w przeglądarce obrazek z tokenem...
- pokazuje dodatkowo okienko typu "zawsze na wierzchu" do wpisania zawartości tokena
cool.gif wyświetlamy go razem z polem do wpisania tekstu.
bardzo fajnie, ale jest tutaj bardzo duży problem... Albo wykorzystujemy kontrolkę IE (wersja łatwa, ale dopychająca kilka mega zajmowanej pamięci, w zamian za to można bez skrupułów wykorzystać kontrolkę IE w oknie wiadomości...)
Albo wkompilować jakąś bibliotekę dekodującą obraz jpeg...
PrEzEs
Ja bym obstawial za jak najmniejsza iloscia zajmowanej pamieci...
Wersja z wyskakujacym IE nie napawa mnie optymizmem jako ze jest to kobyla niesamowita, natomiast wkompilowanie biblioteki dekodujacej jpeg... mhm.. ciekawe smile.gif
Najwazniejsze zeby sms'y do sieci idea w koncu zaczely dzialac.
^BerZerK^
hm zajetosc pamieci... jak po wykorzystaniu kontrolka bedzie kasowana z pamieci (nie wiem czy sie da itd, ja nie programuje ;-) ) to chyba nie ma problemu ;-) z zajetoscia pamieci...
a chyba kontrolka to jest i tak mniejsza objetosc niz okno ie, no nie ?
hao
Kontrolkę IE wykorzystuje np. GG... Możecie sobie zobaczyć ile to zabiera pamięci... Generalnie i tak nie jest tak źle... Program zajmuje dużo tylko na samym początku... Potem system rozkłada ją bardziej równomiernie... Na przykład Konnekt potrafi chodzić zabierając tylko około 2MB pamięci,...
Lukas77
Pytanie jest natury czysto ciekawskiej:
Jako że jestem w sieci lokalnej ze wszystkich bramek (GG TLEN czy WWW) nie moge wysłać sms'a na Plusa) nie musze mówić czemu smile.gif Jestem ciekaw natomiast jak to robi Konnekt, że mogę z niego wysyłać dziennie 10 SMS'ów do Plusa. Czy Konnekt korzysta z innego IP niż mój komputer w lokalnej?
hao
Yyy... a to dobre... Wysyłanie SMSów korzysta z api Explorera, ale być może omija coś, czego oczekuje bramka... W sumie nie wiem smile.gif Miło mi że Ci działa!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.