Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie zamykanie się konnekta i te same wiadomości...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bigboy177
Otóż, miałem nie dawno reinstall windowsa, wcześniej wszystko było OK ale to dla tego że używałem konnekta ze starej paczki która była upgradowana... po instalnięciu windowsa postanowiłem ściągnąć najnowszą paczkę i ją zugradować... ale pojawił się problem... konnekt wogóle się nie wyłącza... no czasami uda mu się wyłączyć, ale w 99.99% powoduje wzrost zużycia procka do 100% i zawiesza się... jedynym sposobem na usunięcie go z pamięci jest ręczne wyłączenie go z menedżera zadań... Jest na to jakieś rozwiązanie...??

Drugi problem to fakt iż przychodzą mi w kółko te same wiadomości... tzn. wyłączam konnekt włączam go ponownie i otrzymuję info że ktoś do mnie napisał... okazuje się że za każdym razem są to te same dwie wiadomości...

Wtyczki mam standardowe z paczki...
+ kpilot2
+ kzmieniacz
+ kDodatki
+ kLawa
+ kAway

Z góry dzięki za pomoc...
Olórin
Problem 2: Wywal msgs.dtb z katalogu profilu, stracisz jedynie te 2 wiadomości. Może być to zwiazane z problemem 1.
bigboy177
Niestety nie pomaga... będę musiał przeinstalować konnekta... szkoda tylko że wszystkie ustawienia wyglądu pzrepadną... Mam nadzieję że będzie wtedy działać... jak nie to będę musiał wgrać starą paczkę i ją upgradować...
alberht
a o exPIMP'ie słyszałeś ? :> wyeksportuj sobie nim ustawienia, a potem zaimportuj do nowego profilu
stroozyk
drugi problem u mnie sie tez pojawia,ale to chyba chodzi o serwery GG, które ciągle leżą ostatnio.. bo od jednego kontaktu dostaje ciągle wiadomosc napisana do mnie w piątek tongue.gif (a dzis niedziela).. żeby było śmieszniej, nie odstałem jej kiedy powinienem w piątek..
case
QUOTE(stroozyk)
drugi problem u mnie sie tez pojawia,ale to chyba chodzi o serwery GG, które ciągle leżą ostatnio.. bo od jednego kontaktu dostaje ciągle wiadomosc napisana do mnie w piątek tongue.gif (a dzis niedziela).. żeby było śmieszniej, nie odstałem jej kiedy powinienem w piątek..

mhm.. u mnie to samo.. 8)
bigboy177
Już wiem co powodowało błąd podczas zamykania... kPilot 2... Zużycie procka po włączeniu tej wtyki skacze do 97%... Masakra... jest jakaś nowsza wersja tej wtyki... Taka w której tego błędu nie ma... ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.