Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana hasla
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sarinnn
Juz od kilku dni probuje zmienic haslo do mojego konta GG, oczywiscie poprzez Konnekta (GG juz poszlo w zapomnienie).... Nie udaje mi sie jednak tego dokonac.... Czy ten blad wystepuje tylko u mnie ???
Prosze o podpowiedzi i opinie !!!

ps. Cos ostatnio cisa panuje na forum.... Dlaczego ??
lucjusz
sprobowalem i rzeczywiscie sie nie da. wyskakuje okienko zebym sprawdzil numer konta i haslo.

a co do ciszy to miejmy nadzieje ze to cisza przed burza smile.gif
sarinnn
Wlasnie zainstalowalem GG i zmienilem sobie haslo !!!! Udalo sie... Wydaje mi sie ze server GG sprawdza jeszcze poprawnosc adresu e-mail podanego podczas rejestracji...
hao
GG zmieniło sposób zmiany hasła... Jak podmienię libgadu na nowe, to powinno znowu działać...
Daarth
nie tylko zmiane hasla ale przypominanie hasła na email tez. potrzebny jest token ktorego konnekt nie pobiera.
undying
Hehe odkopales temat prawie 2-letni. Ale co prawda to prawda. Ostatnio tez chcialem zmienic haslo GG z K. i dupa... czyli brak tokenu.
Daarth
ciekawe czy ta zmiana bedzie w wersji 0.7 czy jednak troche wczesniej smile.gif (cos chyba jeszcze mialo wyjsc przed 0.7 jako zapowiedz (ale lapy se uciac nie dam. mozliwe ze mi sie przewidzialo. a jesli chodzi o odgrzebvywanie to nie ma co robic bajzlu na forum smile.gif juz mam takie zboczenie z innnych for ze wole najpierw poszukac i co najwyzej odswierzyc jakis topic:)
lipa
QUOTE(Daarth)
juz mam takie zboczenie z innnych for ze wole najpierw poszukac  i co najwyzej odswierzyc jakis topic:)

...a w nagrodę 5zł i kredki temu Panu :wink:
Daarth
a smoczek dostane? zawsze o smoczku marzylem... dobra ide spac bo jutro rano sie umowilem w piaskownicy :twisted:
sleesh
Ja tez dam ci kredki... tyle ze oryginalne czarno-biale z lat 30, ok ? biggrin.gif
Daarth
WOW spoko smile.gif jak zamierzacie mi je przeslac? a moze na spotkaniu? prsynajmniej nie bede musial daleko nosic biggrin.gif
lipa
QUOTE(Daarth)
WOW spoko smile.gif jak zamierzacie mi je przeslac? a moze na spotkaniu? prsynajmniej nie bede musial daleko nosic biggrin.gif

jako załącznik na maila! laugh.gif a myślałeś, że niby jak?!?! :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.