Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zestawy dźwięków dla konnekta :]
Konnekt | Forum > Dodatki > Zestawy dźwięków
Ancy-Fif
Witam.
Przygotowałem kilka zestawów dźwięków dla konnekta.
Opis:

Psy_k
Dźwięki pochodzą z filmu Psy Władysława Pasikowskiego, dość ostre teksty więc raczej od lat +18 wink.gif.

Pobierz: Pc-Box link pośredni.

Strzelnica
Coś dla fanów ostrej broni smile.gif Znajdziecie tutaj odgłosy bitwy, czyli wszelkie strzały, wybuchy i co tam jeszcze chcecie wink.gif
Pobierz: Pc-Box link pośredni.

Tak co dwa do trzech dni będę wrzucał kolejne zestawy dźwięków na www.pc-box.xon.pl
Mam nadzieje że wam się spodobają.
atol
nie lepiej do katalogu to dać? I tak nie wszyscy na forum zaglądają
Ancy-Fif
Jeśli to kogoś zainteresuje to wortal www.pc-box.xon.pl przygotował kolejny dźwięk dla konnekta.

SF

Dość futurystyczne dźwięki przyszłości :wink:
Pobierz: SF- link pośredni.
Autor: Whisller

Jutro kolejny zestaw dźwiekowy smile.gif
Olórin
Jeśli możesz to pododawaj te schematy do katalogu: http://www.konnekt.info/open.php?dirID=101

(musisz należeć do grupy katalog na forum!)
atol
to jest jadnak jakaś forma reklamy Jego strony o komunikatorach
Ancy-Fif
QUOTE(atol)
to jest jadnak jakaś forma reklamy Jego strony o komunikatorach

No jakby nie patrzeć to jakaś forma reklamy jest :wink:
A więc reklamuje się dalej 8)

Machine
Jest to kolejny zestaw dźwiękowy dla komunikatora konnekt. Tym razem tematem przewodnim są prace na budowie. Mam nadzieje że przypadną wam do gustu.

Pobierz: Machine - link pośredni
Autor: Whisller

P.S. Poprzednie linki mogą nie działać bo miałem małe porządkowanie downloadu, więc radze wchodzić przez ten link: Pc-Box
P.S.2 Oczywiście dodam dźwięki do katalogu konnekta(ale w tym poście także będę zamieszczał nowe dźwięki :twisted: ).
P.S.3 Jutro kolejny zestaw dźwiękowy biggrin.gif
atol
Jak już robisz to zrób zestaw dzwięków z fallouta tongue.gif
Ancy-Fif
QUOTE(atol)
Jak już robisz to zrób zestaw dzwięków z fallouta tongue.gif
Zobacze może coś wykombinuje, puki co zrobie jeszcze dwa zestawy dźwięków i się za kIEview biore smile.gif Ale co z tego wyjdzie tego nie wiem bo zawsze marny był ze mnie grafik....pożyjemy zobaczymy.
Ancy-Fif
Zgadnijcie co? No właśnie kolejne dźwięki dla konnekta smile.gif Tym razem dwa zestawy:

Śmiechowit

Zestaw dźwięków dla komunikatora konnekt zawierający (jak sama nazwa wskazuje) różne śmieszne odgłosy, dla osób z poczuciem humoru smile.gif

Door

Dźwięki których tematem przewodnim jest dzwonek do dźwi smile.gif Miłe dla ucha.

Autor dźwięków: Whisller
Pobierz: Pc-Box
torn
QUOTE(Ancy-Fif)
dzwonek do dźwi
a co to są dźwi? ;)
Ancy-Fif
QUOTE(torn)
QUOTE(Ancy-Fif)
dzwonek do dźwi
a co to są dźwi? wink.gif


Hmmm...dźwi frontowe tongue.gif Takie eleganckie z zamkiem Gerda wink.gif
ppk
Half-Live

Fajny zestaw dzwięków do HL-a

Plik w zalączniku

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.