Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikony z gg na liście kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Abaddon
Gdzie mogę znaleźć ikony do listy kontaktów pochodzące z gg? Bo za nic nie mogę sam odnaleźć. Fajny komunikator, ale przydałaby się bardziej przejrzysta strona (np. miniatury schematów css).
Przemekc1
Konnekt to nie klon gg.
Patrzyłeś tutaj? http://www.konnekt.info/open.php?dirID=105
Abaddon
1) Nie chodzi mi o ikony w docku, tylko o te na liście kontaktów, przed nickiem, bo w tych domyślnych imho nie da się połapać kto jaki ma status..

2) wiem, że nie klon, mi to w gruncie rzeczy obojętne, ja i tak używam Linuksa + Kadu, a konnekta robie bratu.

W dalszym ciągu czekam na pomoc.
atol
QUOTE(Przemekc1)
Konnekt to nie klon gg.

wiele ludzi, jeden konnkt. Nie mów ludziom że nie moga sobie przerobić K by rzypominał im GG

QUOTE
1) Nie chodzi mi o ikony w docku, tylko o te na liście kontaktów, przed nickiem, bo w tych domyślnych imho nie da się połapać kto jaki ma status..


że co? Standardowe słoneczka są chyba wyraźne.
lhs
smile.gif

Załączniki

Abaddon
[quote]1) Nie chodzi mi o ikony w docku, tylko o te na liście kontaktów, przed nickiem, bo w tych domyślnych imho nie da się połapać kto jaki ma status..[/quote]

że co? Standardowe słoneczka są chyba wyraźne.[/quote]

Ale ja chce te *słoneczka* (takie jak w gg, albo podobne) mieć *na liście kontaktów*, przed nickiem, a nie w miejscu wyboru statusu dostępności. Powie mi ktoś jak to zrobić?
Abaddon
QUOTE(lhs)
smile.gif


1) nie ma w tym rarku ikon dla statusów opisowych,
2) i tak nie wiem co z tym zrobić ;>

Kiedyś dawno temu miałem ikony z gg na liście kontaktów w konnekcie, dlaczego teraz tak ciężko je dostać/umieścić tam?
lhs
W odpowiednim pliku theme.xml pod koniec sekcji <icons> musisz umieścić:

CODE
<ico iml="#01" id="#20a00000" file="online.png" />
<ico iml="#201" id="#40a00000" file="offline.png" />
<ico iml="#201" id="#40a00410" file="away.png" />
<ico iml="#201" id="#40a00400" file="online.png" />
<ico iml="#201" id="#40a00420" file="invisible.png" />
<ico iml="#201" id="#40a00f10" file="offline.png"  />

Wszystkie cztery pliki muszą być, oczywiście, w tym samym katalogu.
Przemekc1
O to Ci chodzi? http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...3778&highlight=

Patrz na ostatni post.
riddle
Mogłeś na początku napisać, że chcesz ikonki Gadu-Gadu styl 3D.. bo standardowe są w Konnekcie od początku, przynajmniej b. podobnie wyglądają.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.