Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nieodbierane wiadomości GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Derbeth
Byłem ostatnio zszokowany, gdy okazało się, że nie odbieram wielu wiadomości na GG, które wysyłają do mnie moi znajomi gdy mam wyłączonego Konnekta. Nie mogę dokładnie ocenić, ale mniej więcej 1/3 przepadała w niebycie. Nie zauważyłem wcześniej problemów w rozmowach gdy miałem włączonego Konnekta, więc długo igonorowałem problem. Teraz wróciłem do WPKontaktu i problem zniknął.
arkadyjczyk
Z tego co wiem to nie jest to problem Konnekta tylko serwerów GG i klient nie ma tu znaczenia.
riddle
Faktem, wielokrotnie poruszanym tutaj, jest to, że K w swojej wielokoduszności pokazuje, czy jakaś wiadomość nie doszła do serwera, czy została zakolejkowana, żeby user wiedział co się dzieje. Inne klienty jak widać "leją" na to, czy coś Ci doszło czy nie - zajrzyj w kryształową kulę i wiesz.. a odbieranie wiadomości od ludzi z GG ... podaj mi jeden powód, dla którego Konnekt odrzucałby poprawną wiadomość przychodzącą, z jakiegokolwiek serwera. laugh.gif
Derbeth
Mogę ci podać najprostszy powód - wtyczka GG ma ewidentny błąd - taka jest moja hipoteza. Na WPKontakcie wszystko mi działa, więc chyba rzecz nie jest w przesyłaniu przez innych wiadomości do serwera GG. No, chyba że przyjmiemy że w tamtym okresie GG działało wyjątkowo źle a teraz działa ok.
Fbz
wtyczka gg ma duzo bledow widac skoro na kazdym numerze gg i dobrym do niego hasle wywala ze zly numer lub haslo
NelQ
I tu się mylisz, bo nawet przesyłając wiadomości pomiędzy klientami GG wiadomości często giną na serwerach (gdy przesyłamy do osoby niedostępnej). Wiem, bo już ine raz zdażyło mi się, że coś do mnie nie doszło gdy byłem niedostępny, a moi znajomi którzy korzystają ze zwykłego GG też na to narzekają.
arkadyjczyk
Gdzieś pisali, że w okresie świątecznym i poświatecznym było wyłaczone kolejkowanie wiadomości na serwerze. Więc jest możliwe że nie działało ono, a teraz działa. Wtyczka gg raczej nie jest aż tak inteligentna, żeby wybierała sobie, które wiadomości mają dochodzić do niej a które nie. Jeżeli serwer coś wysyła to ona to odbiera i raczej nie ma dla niej znaczenia kiedy serwer to otrzymał.
NelQ
QUOTE(arakadyjczyk)
(...) okresie świątecznym i poświatecznym (...)

No bo tak było, tylko wygląda na to, że trwa to do tej pory :evil:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.