Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Może koniec przerwy :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Tydzień dręczenia kolokwiami minął... Mogę wrócić do pracy...

Na dobry początek przejrzałem listę zgłoszonych błędów krytycznych. Znalazło się ich łącznie 15 (razy ileś powtórzeń)... Z tego 7 powtarzalnych (jak nie trudno się domyślić, te 8 odosobnionych będzie cholernie trudno namierzyć...). Za błąd powtarzalny uważam taki, który wystąpił conajmniej u dwóch różnych osób w podobnych okolicznościach. Chociaż dane które wysyła Konnekt są dość ubogie (będę musiał pomyśleć jakby zwiększyć ich czytelność dla mnie...) co do niektórych błędów mam dość silne podejrzenia. Większość objawiała się podczas zamykania, jak już pisałem, kod jest mało zabezpieczony na różne dziwne scenariusze i jak widać będzie to pierwsza rzecz za jaką się muszę zabrać.

Być może wydam wersję zawierającą same poprawki... Zobaczymy...
sarinnn
Super ze wracasz do pracy.... Moze forum znowu odzyje !!
cRoMo
Mysle ze odzyje, jak sie pojawi nowa wersja. Bledy obecnej sa juz chyba mniej-wiecej wylapane, wiec o czym tutaj pisac smile.gif
Heh na pocz?tku by? ma?y ruch, póŸniej œredni, potem bardzo du?y, a teraz znow cicho wink.gif.. pomijam fakt, ?e za ka?dym razem mam problemy z dostaniem si? do forum...
PrEzEs
Ano czekamy... czekamy na nowego konnekta wink.gif
Puma
dajcie szybko latke lub nowa wersje, w tej sa problemy z szukaniem znajomych, pisze "pobierz nowa wersje gg" !
Lukas77
Z tymi błędami to jest naprawde bardzo różnie. Kiedys wysłałem 2 komunikaty o błędach z konnekta, a potem się okazało że miałem walnięty RAM i oprócz konnekta inne programy sie wyhaczaly. Pewnie nie raz było tak z innymi wysyłającymi raporty.
Pozdrawiam

Do Puma: Nie martw się w nowej wersji konnekta będzie się wyswietlać "Pobierz nową wersję Konnekta" smile.gif
Przemek
QUOTE(Puma)
dajcie szybko latke lub nowa wersje, w tej sa problemy z szukaniem znajomych, pisze \"pobierz nowa wersje gg\" !



Już to było wałkowane potrzebna jest nowa wersja gglib ! :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.