Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Import export listy kontaktow.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
4mariusz4
Witam!!!
Mam takie małe pytanie. A mianowicie zauważyłem że eksportując listę kontaktów po numerze gg np XXXXXX nie ma nic a powinno byc XXXXXXX;;0;;0; ewentualnie jeszcze jakies dane miedzy srednikami. To powoduje iz nie bedac w domu i włączajac np webGG nie dołączana jest lista kontaktów. Czy da sie to jakos poprawic, a jak juz jest to prosze o wyjasnienie, poniewaz nie znalazłem.

Z góry dzieki!!! biggrin.gif

Z poważaniem
Mariusz K.
mgr.Dlugi
Jest to dosc dziwne bo kiedy ja exportuje liste to mam miedzy srednikami wszystko to jest: imie, pseudonim, jak kontakt jest zapisany na mojej liscie, grupa, nr gg. W takiej wlasnie kolejnosci.
Daarth
z tego co sie orientuje (z autopsji) konnekt przy eksporcie kontaktów nie dopisuje na koncu linii: ;0;;0; przez co niemozliwe jest zaimportowanie listy do innego klienta (np kadu czy wymienione wczesniej webgg). ogolnie format sie zgadza tylko brakuje koncówki.
4mariusz4
Dzieki za odpowiedz. Zgadaza sie brakuje tj małej konćówki. Tez do tego jakos doszedłem smile.gif Ciekawe czy da sie to jakos uwzględnic do zmian w następnej wersji. :wink:

Pozdrawiam
Mariusz K.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.