Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiele rozmów w jednym oknie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
xaxoo
Hello!
Przyznaje że zdradziłem pare razy konnekta na rzecz mirandy, i nalazłem fajną wtyczkę, która pozwala na prowadzenie wielu rozmów w jednym oknie, tzn. Jedno okno i kilka zakładek z prowadzącymi rozmowę jest to fajne rozwiązanie bo nie robi burdelu na pulpicie i nie zajmuje dużo uwagi (nie patrzy się na cały monitor tylko w to okno w którym rozmawia) wbrew pozorom jest to duuzie udogodnienie co wy na to??
mgr.Dlugi
nie wiem co reszta ale ja na to ze temat juz byl biggrin.gif
xaxoo
faktycznie ale nie wiem czy byl taki wątek że jak mirandę sie zminimalizuje to zajmuje 500kilo przy włączonych kilku wtyczkach w trybie używania 8 mega konnekt od 8 do 13 Ramu ??? To było?smile.gif
mgr.Dlugi
Heh znam przypadki ze K pochlania nawet po 30mb ramu :]
riddle
Przeczytałem gdzieś na forum. Jeśli nie chcesz, żeby takie fałszywe informacje się pojawiały, to namów drużynę developerów do pisywania na tym forum. 8)
xaxoo
no troche też odbiegliscie od tematu:)) no przydąłoby sie cos takiego bo to na prawde pożyteczne;) Ale też co do pamięci, jak to jest z tym konnektem no zajmuje te 10-15 mega zakładając 3-4 konnekty na 1 kompie to już jest obciążenie!! Jakm cudem ta miranda po zminimalizowaniu zajmuje 500kilo?? nad tym też trzeba popracowac, tak samo jak nad optymalizacją kodu pewnie:)) Podejżewam że może przenosi sie wiekszoc programu do Swapa albo cus takiego:)) Ciekawe...
Olórin
Dyskusję o przyszłości projektu wydzielono tutaj: http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=41504#41504
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.