Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dot.Konnekta i wtyczek
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Konstruktor
Moje pytania odnosza sie do obecnego stanu:
1.Dlaczego konnekt tak duzo zajmuje pamieci?
2.Dlaczego w konnekcie wystepuje problem z autoryzacja uzytkownikow z Tlena.
3.Skad mozna pobrac najnowsze wtyczki do konnekta i czy jest jakas lista mailingowa do otrzymywania nowosci o konnekcie.
Pozdrawiam
riddle
Ad1.: Tak to już jest.. wywal wtyczki których nie używasz jeśli chcesz zaoszczędzić na pamięci. Do tego pamiętaj, że otworzenie na raz parunastu okienek z rozmową potrafi podbić wartość pamięciożerności do ogromnych wartości. Jedno okienko rozmowy i konnekt w tle to około 15MB ramu.. przynajmniej tak u mnie jest.
Ad2.: Pamiętaj o wszystkich opcjach. Możesz przeczytać więcej tutaj: http://free.of.pl/k/konnek/auth.html Jeśli to nie to, to napisz proszę więcej informacji o błędzie.
Ad3.: kplugins.net .. najlepiej ustaw sobie w Ustawieniach odpowiednie centralki.. dzięki temu wszystkie nowości będziesz miał dostarczane od razu do K smile.gif
Konstruktor
No niby mam kplugins ale nie dostaje zadnych informacji o nowosciach.Musze sam sprawdzac aktualizacje.
ps. czy jest mozliwosc wspolpracy przy tworzeniu konnekta? mowie o szacie graficznej czy tez innych rozwiazaniach takich ajk testwoanei pewnych okreslonych modulow konnekta
Przemekc1
Twórz pluginy i style biggrin.gif A testwować możesz wersje beta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.