Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zestawy kIEView dla konnekta.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Ancy-Fif
Dźwięki już były(przygotowałem 6) wiec trzeba się troche za wygląd zewnętrzy wziąść smile.gif A więc drodzy użytkownicy konnekta, wortal Pc-Box przygotował dwa (na początek) style rozmowy(kIEView).

Kurt

Styl przedstawia Kurta Cobaina lidera nieistniejącego już zespołu Nirvana.

Black and white
Styl ten jest w czarno białych barwach, coś dla ludzi którzy nie widzą świata na kolorowo wink.gif

Autor styli: Whisller
Pobierz style: Pc-Box
dulek000
"nieistniejącego"-dziwnie to brzmi :twisted:
Ancy-Fif
QUOTE(dulek000)
\"nieistniejącego\"-dziwnie to brzmi :twisted:

A co widzisz w tym dziwnego?
Sad
wstretne wink.gif
Ancy-Fif
QUOTE(Sad)
wstretne wink.gif
Hmmm kwestia gustu wink.gif No ale spokojnie następne będą lepsze smile.gif
Sija
QUOTE(Sad)
wstretne wink.gif


zgadzam, szczyt kupy.
btw, jezeli juz podajesz linka, to podawaj go do strony ze skorka, a nie do strony glownej portalu bo to juz jest lekkie przegiecie.

rozumiem, reklama portalu kosztem masowej produkcji gownianych styli, ale bez przesady.

PS. mam nadzieje, ze nie masz zamiaru dodawac ich do KATALOGu, bo chyba niczego z tamtad juz nie sciagne wiecej wink.gif
mleko
hmm mi tez sie jakos nie podobaja:) wole Shine biggrin.gif
Daarth
no nie sa piekne ale wezcie pod uwage ze sie stara i robi nowe style... to jest wazne. niektore z tych ktore mamy w katalogu tez sa paskudne i pewnikiem nikt z nich nie korzysta:D a sa. liczy sie fakt ze pomaga i cos tworzy smile.gif
Sija
QUOTE(Daarth)
[...] pomaga i cos tworzy smile.gif


pomaga ? komu ? sobie ? swojemu "wortalowi" ?
tworzy ? to chyba troche za mocne slowo.

chciales chyba powiedziec "liczy sie ilosc, a nie jakosc" [alternatywnie: "kto wybredny ten nie rucha"] ? tongue.gif
Sad
QUOTE(Sija)
QUOTE(Daarth)
[...] pomaga i cos tworzy smile.gif


pomaga ? komu ? sobie ? swojemu "wortalowi" ?
tworzy ? to chyba troche za mocne slowo.

chciales chyba powiedziec "liczy sie ilosc, a nie jakosc" [alternatywnie: "kto wybredny ten nie rucha"] ? tongue.gif


tworzy - ruch w sieci.
Daarth
QUOTE(Sija)
pomaga ? komu ? sobie ? swojemu \"wortalowi\" ?
tworzy ? to chyba troche za mocne slowo.

chciales chyba powiedziec \"liczy sie ilosc, a nie jakosc\" [alternatywnie: \"kto wybredny ten nie rucha\"] ? tongue.gif
no moze i przesadzilem ale staram sie zawsze dojrzec te najlepsze motywy biggrin.gif
Ancy-Fif
QUOTE(Sija)
QUOTE(Sad)
wstretne wink.gif


zgadzam, szczyt kupy.
btw, jezeli juz podajesz linka, to podawaj go do strony ze skorka, a nie do strony glownej portalu bo to juz jest lekkie przegiecie.

rozumiem, reklama portalu kosztem masowej produkcji gownianych styli, ale bez przesady.

PS. mam nadzieje, ze nie masz zamiaru dodawac ich do KATALOGu, bo chyba niczego z tamtad juz nie sciagne wiecej wink.gif


Szczyt kupy? Dość mocne słowa. Jeśli chodzi o link do strony ze stylami to nie podałem go z tego względu że zmieniałem strukture downloadu i link do tej strony po prostu mógłby za dzień dwa nie działać. Masowa produkcja? Czy dla ciebie zrobienie dwóch styli to masowa produkcja?
Sad
QUOTE(Ancy-Fif)
QUOTE(Sija)
QUOTE(Sad)
wstretne wink.gif


zgadzam, szczyt kupy.
btw, jezeli juz podajesz linka, to podawaj go do strony ze skorka, a nie do strony glownej portalu bo to juz jest lekkie przegiecie.

rozumiem, reklama portalu kosztem masowej produkcji gownianych styli, ale bez przesady.

PS. mam nadzieje, ze nie masz zamiaru dodawac ich do KATALOGu, bo chyba niczego z tamtad juz nie sciagne wiecej wink.gif


Szczyt kupy? Dość mocne słowa. Jeśli chodzi o link do strony ze stylami to nie podałem go z tego względu że zmieniałem strukture downloadu i link do tej strony po prostu mógłby za dzień dwa nie działać. Masowa produkcja? Czy dla ciebie zrobienie dwóch styli to masowa produkcja?


wiesz ten style black and white ;p moze wywolac atak epileps(i)ji ;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.