Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: win 2003
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Mam pytanie czy ktoś używan KONNEKTa na WIN 2003?
Bo u mnie przy restarcie/zamknięcie K, zawiesza się K i trzeba zamknąć z menadżera zadań.

Ma ktoś tak czy to tylko u mnie?
Lukas77
Spróbuj wyłączyć kPilot2, nie wiem od czego to zależy ale np. u mnie był problem od kiedy zaczęła się walić strona http://kpilot.info. Nie wiem też dlaczego ale po przesunięciu kPilota na prawie samą górę listy wtyczek i odznaczeniu w opcjach "Wysyłaj informację na adres:" (something like this) problem zniknął. U mnie zniknął ale nie zniknął u mojej dziewczyny chociaż zrobilem to samo... Tzn. u niej zamyka się w końcu sam, ale trwa to ok. 5 min a ostatnia pozycja w logu wskazuje na to że kPilot2 jest winny... może sie mylę ale wyłączenie kPilota pomaga...

W tym wątku jest podobny sygnał, więc widać że nie jesteśmy sami:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3963

A tu zarzuciłem loga:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3362&start=180

Problem powrócił sam z siebie, nic w konfiguracji nie zmieniałem.
I jeszcze dzisiejszy log:
QUOTE
## [GG]  ---  GGThread finished ---
## [kPilot2]      Stat sending: GET /stats?/login=ajolie/md5hash=24eb23a30dad64a981cc937aef8a70db/player=/version=0.2.5.0/kversion=0.6.21.121/
os=Windows+XP+Professional+Dodatek+Service+Pack+2+%28Build+2600%29/state=exit/salt=be0d91034f7d779bceb400f0902a595f/ HTTP/1.0

Use
## [dwuTleneK]      lT| !H! | Keepalive sent
## [dwuTleneK]      lT| !H! | sending to server:'    '
## [kJabber]  --<< RCV [ ] <<--
## [kPilot2]      Stat error: )
</BODY></HTML>
/


Jeśli mam w opcjach odznaczone wysyłanie statystyk to po kiego grzyba kpilo2 coś tam wysyła??
yarass
no ja mam mam ten sam problem od pewnego czasu ....
ale sie okazuje ze plugin kpilot prawdopodobnie nie ma nic z tym wspolnego
odpalalem go na xp z sp1 i bez sp
i co sie okazuje
prawdopodobnie to kolejny bag M$
puki co uzywam starego kpilota bo co mi pozostaje czekac az okno zamknie sie z errorem :/
wird

ewentualnie moze dosc do zrodla wtyczki tylko komu sie chce ?
rysielec
Mam dokladnie to samo
yarass
a ja rozwiazalem problem
wchodzimy do katalogu konekta
konnekt.exe prawy przycisk myszy>wlasciwosci
zakladka ogolne>zawasowane>zaznaczamy tylko "plik jest gotowy do archiwyzacji ..... potwierdzamy
teraz zakladka tryb zgodnosci
i uruchamiaj w trybie zgodnosci windows 2000
wylaczamy niepotrzebne wtyczki ktore mozliwe ze nam bruzdzily w konnkcie i wluala kpilot2 pracoje poprawnie smile.gif
nadal twierdze ze pewnie ktoras poprawka do SP2 zaczyna bruzdzic w sysie ale jedyny sposob ktory dal pozytywny rezultat
dzialam tam od jakis 12 h i nie mam ani jednego buga .... jak by cos sie zminilo dam znac na forum
tym czasem
POZDRAWIAM
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.