Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gify
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dwiekopy
nie wiem o co chodzi. wysylam niektorym znajomym gify to na chwile sie rozlaczaja i lacza ponownie a gifa nie widza. gify nie przekraczaja 255 kb. dodam ze kilka osob widzi obrazki. od czego to zalezy?
MiLKA
Najczęściej od stanu serwera gg. Pojawia się to od początku wtyczki i póki co nie udało mi się zdiagnozować powodu
Sija
QUOTE(MiLKA)
Najczęściej od stanu serwera gg. Pojawia się to od początku wtyczki i póki co nie udało mi się zdiagnozować powodu


moim zdaniem, problemem jest przepustowosc lacza - jezeli pakiet z obrazkiem ciagnie sie przez zbyt dlugi okres czasu, leci timeout a klient zostaje rozlaczony. w kazdym razie ja to sobie tak wyobrazam.

poza tym, kwestia dotyczy ogolnie plikow wysylanych przez GGimg [wszystko jedno jakich]
Olórin
A może jeśli podczas transmisji obrazka ktoś spróbuje wysłać wiadomość ? Nie znam się na budowie protokołów, więc mogę się mylić ;-)
dwiekopy
QUOTE(Olórin)
A może jeśli podczas transmisji obrazka ktoś spróbuje wysłać wiadomość ? Nie znam się na budowie protokołów, więc mogę się mylić ;-)


probowalem i niestety dalej rozlacza i to niemal natychmiast po wyslaniu gifa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.