Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Synchronizacja historii wiadomości
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
miluti
Wydaje mi się że taka funkcja będzie OK. Przy założeniu że mam zainstalowanego Konnekta na kilku kompach a chcę mieć dostęp na dowolnym z nich do całej historii niezależnie skąd klepałem...

Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość importowania historii z innych komunikatorów w chwili gdy Konnekt będzie je obsługiwał.

To drugie to tak na przyszłość oczywiście laugh.gif
hao
Hmmm. Rozumiem, że chodzi o możliwość łączenia ze sobą kilku historii...
W tej chwili możesz zrobić coś pomiędzy...

Na kompie na którym chcesz przeglądać wszystkie pliki historii w katalogu konnekt/history zrob kilka kopii (tyle ile pozostałych kompów) katalogu messages.
W każdym z nich w dir.xml zmień <name></name>

Następnie do katalogu profilu, w history/ zaloz takie same katalogi i skopiuj do nich zawartości katalogów profil/history/messages na poszczególnych komputerach...

Nie jest to oczywiście rozwiązanie proste, tym bardziej wygodne, ale na razie spełni mniej-więcej swoje zadanie smile.gif Nad całą historią będę musiał kiedyś pomyśleć od nowa... Pewnie wtedy powstaną możliwości synchronizacji...
SandmmaN
Czesc,
A czy nie daloby sie zrobic tak jak
QUOTE(miluti)
Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość importowania historii z innych komunikatorów w chwili gdy Konnekt będzie je obsługiwał.

???
Jest to jak dla mnie jedna z bardziej porzadanych funkcji, na ktora czekam az znajdzie swoje miejsce w tym programie. Czy jest wogole szansa ze cos takiego sie pojawi, czy moze jest to wykluczone z przyczyn nierealizowalnosci technicznej ? (prosze o swiatelko w tunelu :mrgreen: )
W tej chwili aby przegladnac interesujaca mnie histrorie z rozmow przeprowadzanych za pomoca Gadu-Gadu jestem zmuszony do uruchamiania w tym celu wlasnie gg co jest (biorac pod uwage to ze juz na dobre przesiadlem sie na konnekta) conajmniej niepraktyczne :cry: , a mam co przegladac bo archiwa siegaja blisko roku wstecz - nie chcialbym ich tak poprostu stracic.

Pozdrwiam i gl w dalszych pracach hao.
ps - jako iz jest to moj pierwszy post na tym forum, pozrawiam rowniez wszystkich sie tu udzielajacych ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.