Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwykla bramka Idei
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Pirmin
Witam
Mam problem z wysylaniem smsów na numery idei. Wysyłam smsa pojawia sie token, potem wysyła zapytanie i wyskakuje błąd bramki (problem z bramka) Na GG bramka dziala normalnie.
Co powinienem zrobic??
Pozdrawiam
hao
Ktoś mógłby to potwierdzić?
Pirmin
tak jest u mnie nie wiem jak u innych smile.gif)
MiLKA
dosłownie kilka sekund temu wysłałem smsa na idee, dotarło także momentalnie smile.gif
Pirmin
Zainstalowalem konnekta wczoraj wiec moze mam cos zle ustawione. Caly czas jest to samo. Na inne sieci smsy wychodza narmalnie.
hao
Ahhh... Musisz utworzyć katalog temp w katalogu z Konnektem, lub pobrać najnowsze aktualizacje...
Pirmin
Przeinstalowalem, katalog TEMP jest i dalej nie dziala. POprzednio katalog tez byl. Instalowalem najnowsza wersje a teraz jakas starsza (0.6.18.106) i dalej to samo. Jezeli ktos ma jakies pomysly to prosze o kontakt (GG 4717699) POzdrawiam
sanchoo
poszukaj troche na forum smile.gif Temp jak pisza wyzej musisz utworzyc, przy wyslaniu smsa nie zapomnij o podpisaniu sie - jelsi tego nie zrobisz wywala blad. Jesli nadal ebdzie wywalao blad sciagnij to: http://dl.konnekt.info/download/uploaded/mbox.zip i rozpakuj do folderu sms w glwonym katalogu konnekt (oczywiscie zawartosc pliku zip.) Podziekowania dla Shalak smile.gif!
Pirmin
Dzieki za pomoc
Na forym szukalem ale nie bylo odpowiedz. Ostatnie o czym pomyslalem to PODPIS laugh.gif TEraz wszystko dziala
DZieki
PS tylko sie nie smiac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.