Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kalkulator?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
admad
Taka mała propozycja.

Dzisiaj tak wpadłem na pomysł akurat potrzebowałem coś policzyć i wyszło na to że przydałby sie taki podręczny kalkulator.

Mógłby być naprzykład jako ikonka do kliknięcia uruchamiająca kalkulator lub
wpisany program.

np.
Po wpisaniu tego wyrażenia podałoby wynik<5+4+4*(34+5+5^2)>

Myśle że jest to ciekawa propozycja i nawet chyba nie taka trudna biggrin.gif
winthux
jest standardowy kalkulator w windowsie, a na dodatek takie coś w pamięci się liczy ;)
Olórin
Jest liczący bot jabberowy suuga - jid: suuga@uaznia.net , szczegóły na forum.jabberpl.org
case
hmmm.. a faworki i skrot do kalkulatora na liscie kontaktow? [jesli juz na sile musisz wepchac to do komunikatora.. :roll:]
atol
akurat nad tym kiedyś myślałem by wepchnąc to pod komunikator ale z 2 strony doszedłem do wniosku że nie ma sęsu... jednak by nauczyć sie pisać wtyczki można zrobić. Trzeba tylko winAPI poznać :wink:
daroc
Hm... ja na przykład nie rozumiem, po co wpychać skróty do programów, skoro jest przecież pulpit, menu start, pasek szybkiego uruchamiania itd. itd... Tak samo jak nigdy nie rozumiałem, po co komu w Operze przyciski do zamykania systemu... ohmy.gif
alberht
lewy klawisz [windows] na klawiaturze + R -> calc -> enter i voila biggrin.gif
arkadyjczyk
Albo zdefiniowac skrót klawiszowy.
paveleck
dla mnie nie ma sensu wciskac czegos takiego do K,bo jak ktos pisal wyzej,jest chociazby pasek szybkiego uruchamiania. a jesli chodzi o kalkulatory,to przed chwila natknalem sie na swietna alternatywe do standardowego Win kalkulatora, nazywa sie to to HEXelon kalulator. ma bardziej rozbudowane funkcje,pozwala m.in. rysowac wykresy funkcji jednej zmiennej. fajne jesli ktos nie chce sie bawic Mathematica wink.gif
skolima
Może by zamknąć ten wątek? W trzecim poście jest odpowiedź naprawdę wystarczająca...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.