Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: adresy specjalne?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Orcher
Witam,
na głównej stronie Konnekta przeczytałem:

"(...)możliwość skojarzenia adresów specjalnych (jid:user@serwer.org, gg:numerek, tlen:user@)(...)"

fajnie, bo się przydaje, ale po przetestowaniu okazalo się, że nie działa sad.gif.
Czy ktoś wie może gdzie i jak to włączyć?? Przekopałem ustawienia i nie znalazłem więc albo nie ma albo nie zauważyłem co też jest możliwe.
Z góry dzieki za pomoc.
mlodass
trzeba poszperac w rejestrze. musisz poszukac. ktos na forum dawal odpowiedni plik .reg ktory dodaje ze gg:numer odpala sie w konnekcie.

jesli Cie dobrze zrozumialem to o to chyba chodzi.
Spass
podczas INSTALACJI Konnekta jest taka opcja do wyboru (skojarzenia adresów jid:user@serwer.org, gg:numerek, tlen:user@)
Orcher
Podczas instalacji fajnie, ale nie bede odinstalowywał konnekta tylko po to zeby go znowu instalowc i przy instalacji właczyć tą opcje. Wiec zostaje tylko grzebanie w rejestrze moze znajde smile.gif.
Sija
wystarczy wylaczyc K, zmienic nazwe kat. w "Program Files" [czy gdziekolwiek go zainstalowales], zainstalowac na swiezo, usunac nowy folder, zmienic znowu nazwe i volia. lepsze to od grzebania w rejestrze...
Orcher
hmmm to tez nie glupi pomysl dzieki smile.gif
hao
Albo zainstalować na starą kopię i zaktualizować... Nie było żadnych istotnych aktualizacji więc nic nie powinno się popsuć...
Orcher
sie nic nie naprawilo i nic nie popsuło :|
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.