Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: stare konto
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kalia
witam,

małe pytanie - czy istnieje możliwość odzyskania staego konta, nie pamiętając loginu...? :)

zakładałam je bez mała jakieś półtora roku temu, obstawiam, że na jeden z dwóch możliwych maili... jednak za nic nie pamiętam, jaki miałam login :)

pozdrawiam :)
Olórin
Załóż nowe smile.gif
kalia
NO WŁASNIE ZAŁOŻYŁAM, ALE STRACIŁAM KONTAKTY.... KLANY I TAKIE TAM :>

smutno mi :(


;)
Sija
kontakty nie maja zwiazku z Twoim kontem [ani Beta, ani tym na Forum]
kalia
ale przynależność do klanu, o ile dobrze pamiętam - tak...
arkadyjczyk
Może ktoś wytłumaczyć o czym my mówimy?? To tu sa jakies klany?? KKK (Klan Konkretnych Konnektowców) biggrin.gif
lhs
QUOTE(arkadyjczyk)
Może ktoś wytłumaczyć o czym my mówimy?? To tu sa jakies klany??

He, he - to może ja jednak nie mam żadnej obsesji / manii prześladowczej?? laugh.gif
kalia
zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie wykazałam się własnie IQ dość nieprzeciętnej kobietki o blond włoskach :>
case
QUOTE(kalia)
zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie wykazałam się własnie IQ dość nieprzeciętnej kobietki o blond włoskach :>

podobno kulturysci maja nizsze, wiec dą uori.. 8) laugh.gif

co do tematu, to chodzi o profil konnekta? bo widze, ze nie tylko ja Cie nie zrozumialem.. ;]
kalia
dokładnie... chodzi o profil konekta :>
psota
wchodzisz do katalogu C:\Program Files\Konnekt\profiles i tam powinien być katalog z nazwą profilu np. Psota
mlodass
albo poszukac easyrecovery lub jakis innym programem do odzyskiwania danych w:
QUOTE(psota)
C:\Program Files\Konnekt\profiles i tam powinien być katalog z nazwą profilu np. Psota
kalia
problem jak dla mnie stanowią dwie reinstalki sprzętu :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.