Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka sms.dll
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Shalak
Witam. Mam problem z wtyczka sms.dll, a konkretnie z wysylaniem wiadomosci do sieci Idea. Jesli wybieram bramke "Idea", to pojawia sie blad "plik tokena temp\xxxxxxxxxxxxx\xxxxxx.gif nie mogl zostac utworzony", a w momecie jak wybieram "Idea mBox", to nie ma komunikator o bledzie, malo tego, jest komunikat, ze sms zostal poprawnie wyslany, lecz zadne wiadomosci nie dochodza :/

Ktos wie czemu tak sie dzieje i jak temu zaradzic?

Posiadam Konnekt 0.6.21.121 i sms.dll 0.4.7.1.

Pozdrawiam.

edit:
zainstalowalem nowsza wersje sms.dll (1.8.1) i zwykla bramka dziala dobrze, ale mBox dalej nie dostarcza wiadomosci. U was to chodzi?
stroozyk
to jest bardzo popularny problem.. nie pamietam rozwiązania ale poszukaj na forum..
Sija
utworz katalog "temp" w glownym kat. K.
Shalak
Temp sie utworzyl sam przy upgrade sms.dll. Rozwiazalem problem sciagajac plik bramki mBox z innego zrodla. Chodzi jak ta lala.
qmxc
moglbys podac te zródło?
Shalak
Pliki mbox.* sciagane przez kUpdate, trzeba usunac i skopiowac te w pliku http://dl.konnekt.info/download/uploaded/mbox.zip. Naturalnie rzecz sie dzieje w katalogu /konnekt/sms.

Pozdrawiam.
stroozyk
Czy można jakos wysłać jeden sms do kilku kontaktów?? jeśli nie to, warto by było o tym pomyśleć wink.gif Bo szczerze sie rozczarowałem jak zobaczyłem, że w gg można..
sarinnn
Witam ponownie..... Dawno mnie tu nie bylo.... Skrypcik od mojego mBoxa nie dziala... Niby wszystko oki ale smsy nie dochodza.. Wysylam ze strony i wszystko gra... Jekies propzycje ???
Konnekt 0.6.21.121
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.