Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: miastoplusa błąd
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
reehoo
Mam problem przy wysyłaniu smsa z Miastaplusa. Zaraz po komunikacie logowania pojawia się następny "Błąd: 12007". Probówałem instalować wszystkie wtyczki do tej bramki ale rezultat jest zawsze taki sam sad.gif
StRuGi
A u mnie sie pojawia "Brak informacji wysłanych wiadomości" :/ Niech ktos cos zrobi z tym, TIA.
Bora
Tutaj już pytałem innych czy mają problem z mp i widze że to tylko część osób. Ale racja może ktoś kto już bawił sie lua mógłby napisac poprawnie mp.
nox_
taa tez mam problem
taki jak StRuGi

ale mimo to sms jest wysylany
jiobel.
A ja ogólnie mam problem z Miastem Plusa.
Podczas wchodzenia na stronę miastoplusa.pl wyświetla mi się komunikat:

QUOTE
This URL is not allowed to be proxied
The proxy's access control configuration denies access to the requested object through this proxy.

Problem polega na tym, że łączę się bezpośrednio z Internetem (łącze Komfort Net24 - jeden kompouter).
Jednocześnie nie mogę wysyłać sms`ów z Konnekta (co jest raczej logiczne).
Ma ktoś jakąś na to radę?
nox_
a wejdz pod ten adres

http://www.miastoplusa.pl/minimal/frameset.jsp
jiobel.
@nox_: Bardzo dziękuję za wskazówkę - pomogło (a nie wie ktoś, dlaczego tak mam?).
Bora
musi byc www przed.

Ostatnio grzebałem troche w pliki lua i zauważyłem że pobiera złą strone.
jako sms_send (chyba tak sie nazywa ten plik) zamiast pliku gdzie jest informacja o wysąłnym sms'ie jest główna strona z miastaplusa z ramkami.
Może to naprowadzi kogoś jak będzie próbował to poprawić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.