Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak odbierać sms'y
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
konradex
Witam.
Konnekta mam od jakiś 3 miesięcy i jestem zadowolony z tego programu. Obsługuje gg w sposób bardzo fajny a poza tym o wiele lepiej wysyła smsy niż tradycyjne gg. Mam jednak problem, którego nie udało mi się rozwalić jak dotąd. Mianowicie: Jak należy ustawić konnekta aby otrzymywać smsy zwrotne. W zwykłym gg nie było takiego problemu. Wysyłałem smsa np do idei i gdy ktoś odpisywał to dostawałem smsa na kompa. Czy ktoś miał podobne zachcianki? biggrin.gif
Pozdrawaim i proszę o odpowiedź.
Konradex
Sija
podobne zachicianki byly i jak widac sa nadal, ale z tego co sie orientuje, implementacja czegos takiego w tym momencie jest bardzo ciezka. mozna miec tylko nadzieje, ze hao zmodyfikuje wtyczke SMS do tego celu (nie mowie o skryptach lua, bo implementacja tego w lua mija sie celem) smile.gif
jiobel.
A to nie jest tak czasem, że SMS Express podpisało specjalną umowę z operatorami, która umożliwia odbieranie sms`ów zwrotnych na komunikator? (nie wiem - nie chcę wprowadzać w bląd (więc tylko się pytam) - czytałem chyba taki wątek gdzieś w Internecie)
Sija
QUOTE(jiobel.)
A to nie jest tak czasem, że SMS Express podpisało specjalną umowę z operatorami, która umożliwia odbieranie sms`ów zwrotnych na komunikator? (nie wiem - nie chcę wprowadzać w bląd (więc tylko się pytam) - czytałem chyba taki wątek gdzieś w Internecie)


bardzo mozliwe, ale to jest akurat mniejszy problem, wszystko da sie obejsc wink.gif
skolima
To nie jest za bardzo kwestia obchodzenia czegokolwiek ani specjalnej umowy.

Zastrzegam - nie zaglądałem ani w lua, ani we wtykę sms. Ale odbiór odpowiedzi jest realizowany IMHO tak jak wysyłanie - znaczy wtyka, udając przeglądarkę, korzysta ze strony www. Na żadnej bramce nie widziałem zastrzeżenia typu "tylko dla użytkowników MSIE". Czyli jeśli korzystasz z przeglądarki pokazującej Ci okrojoną wersję strony (znaczy sam tekst smsa :-) ) - Twój zysk.

I znów - nie znam lua, ale czy nie byłoby możliwe sprawdzanie powiedzmy co 15 minut, czy nie nadeszła odpowiedź?
hao
Skolima - LUA to po prostu język skryptowy, jego możliwości kończą się na tym co umożliwia wtyczka, a wtyka SMS pozwala skryptowi działać tylko na czas wysyłania SMSa, więc przynajmniej na razie... odpada..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.