Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyszukiwanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
crackz
Hej

Mam problem, mój nr GG to 1545753. Moja miejscowość to Złożeniec. Jeżeli chcesz mnie wyszukać wpisując te dane, ale bez numeru tylko miejscowość, to nie ma mnie na liście. A po wpisaniu numeru jestem!!!

Co się dzieje? Ja już próbowałem zmieniać na różne sposoby! I dalej tak samo!

Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedź.
Grześ Kowal
Lukas77
Wyszukuje... u mnie wyszuakał Cię za jakimś 5 razem. To leży po stronie serwera GG, po prostu Konnekt dostaje taką samą odpowiedź od serwera jak oryg. GG i nic nie filtruje.
Katalog Publiczny w GG zawsze chodził dziwnie lub wcale...
crackz
Fajnie ;( Ale ja już jestem dawno użytkownikiem GG i dlaczego nie ma mnie na liście? Inni są, którzy od lat nie używają GG! Tzn. Konnekta!

Gdyby tylko Konnekt jeszcze umożliwiał połączenia głosowe między Gadu-Gadulcami jak to jest w oryginalnym programie, to byłby SUUUUUPER!
alberht
jasne, najważniejsze, to być widocznym w katalogu, zeby ktos mogl Cie znalezc i rozpoczac z Toba mega interesujaca konwersacje...
crackz
Właśnie o to mi chodzi! No ale cóż, przecież nie założę nowego GG tylko po to żeby być w katalogu ;( Tzn. jeszcze nie smile.gif Może póżniej!

Papapa, narka i dzięki za odpowiedź!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.