Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie techniczne o forum phpBB
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Lukas77
Mam taki problem, założyłem kiedyś forum na serwerze dk3.com no i jakiś czas było dobrze a teraz szybkość działania mnie do szału doprowadza. Znalazłem szybsze darmowe forum www.discuss.ws i chciałbym się tam przenieść. A teraz pytanie:
Czy da się przenieść posty z jednego forum na drugie? I na jednym i na drugim mam tylko dostęp do Panelu administracyjnego z poziomu phpBB. Jestem w tym zielony, proszę o pomoc...
skolima
A masz mozliwość instalowania modów? Znaczy dostęp do skryptu przez ftp? Jesli tak, to poszukaj na phpbbhacks. Jest tam gdzieś mod służący do archiwizacji i odtwarzania bazy danych bez dostępu do phpMyAdmina. Dwa haczyki : musisz mieć dostęp do ftp (edycja skryptu) oraz wyeksportowaną bazę danych poprawić w kilku miejscach ręcznie - adres serwera itp.

Bez pierwszego - dostępu do ftp albo do bazy - nie da rady. Poza tym - nie jest to przypadkiem pytanie na fora phpBB??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.