Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: gdzie jest wtyczka crypt?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Pokój Gościnny
anonim
Jak w temacie, skąd mogę ściągnąć wtyczke gg crypt. Mam konnekta w najnowszej werji i nie ma tej wtyczki. W dziale download tez jej nie ma dlaczego???
Spass
Ściągnij z kUpdate (Aktualizacje)

user posted image
Sija
nie sciagaj wtyczki ggcrypt, poniewaz ta wersja dziala bardzo problematycznie, i od dawna nie bylo aktualizacji. wiec w celu unikniecia problemow, prosi sie o nie-instalowanie.
kyro
QUOTE(Sija)
nie sciagaj wtyczki ggcrypt, poniewaz ta wersja dziala bardzo problematycznie, i od dawna nie bylo aktualizacji. wiec w celu unikniecia problemow, prosi sie o nie-instalowanie.


Bo ja wiem. Używałem tej wtyczki przez jakiś czas i nie zauważyłem żeby coś było nie tak. Wszystko chodziło poprawnie.
Przemekc1
QUOTE
Bo ja wiem. Używałem tej wtyczki przez jakiś czas i nie zauważyłem żeby coś było nie tak. Wszystko chodziło poprawnie.


Tylko pytanie co ona Ci dawała.
Może i dawać to nic niedawała ale chodzi o sam fakt ,że nie było z nią żadny/ch problemów. O to tu chodzi.
skolima
A używałeś rozmów kodowanych? U mnie wtyka działała stabilnie, owszem. Tylko zachowywała się, jakbym rozmawiał wyłącznie z jednym kontaktem : dla wszystkich używała tego samego klucza i tych samych ustawień. W efekcie, kiedy zaczynałem rozmowę z drugą osobą, zamiast tekstu zaczynały iść krzaki...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.