Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zablokowany
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
^BerZerK^
hej

mam takie pytanie bo nigdzie tego nie widzialem

czy w konnekcie pojawia sie ikonka jak jest sie zablokowanym?
tak tylko pytam bo chce wiedziec czy mam pecha, czy jestem ignorowany przez program ;-)

dzieki
hao
Nie jest... ale będzie biggrin.gif
Może moja prośba nie jest do tego tematu, nie bede zasmiecal forum takimi drobiazgami wink.gif. Proszę o link w menu programu do forum smile.gif.. ułatwiłoby mi to życie i mam nadzieję innym także.
Ludwik
Tak!
Każde wejście na forum to najpierw otwarcie okna strony .../konnekt, potem klikniecie i otwarcie następnego okna .../forum, następnie zamknięcie niepotrzebnego okna .../konnekt... a to wszystko na moim niewydajnym kompie...

Ale Sad: Myślę że otwarcie nowego tematu nawt na taki drobiazg ułatwiło by zorientowanie się w forum w przyszłości... Bo w takim bałaganie trudno będzie coś znaleźć.
BTW: Byłeś na forum gg3d.com?? To koszmar smile.gif
Oto ich regulamin, a teraz wyobraź sobie że przestrzegają go nadgorliwie i właściwie każde (!) zdanie lub pytanie okazuje się z nim niezgodne wink.gif
Forum aż roi się od "NTG" (=niezgodne z tematem) wpisywanych przez głównego admina. Koszmarek :shock:
torn
proponuje dodanie sobie do ulubionych:
http://www.stamina.eu.org/forum/search.php...rch_id=newposts
co od razu wyświetla nowe posty od naszej ostatniej wizyty.
hao
Ja wpisuję zawsze http://forum.stamina.eu.org/ ... Polecam smile.gif
co to za strona ? tongue.gifP
SandmmaN
a ja jeszcze cos o blokowaniu chcialem wiedziec...
czy w istnieje w programie lista osob ktore ustawimy jako ignorowane ???
szukalem i nic takiego nie znalazlem :roll:
pzdr.
hao
Menu kontaktów (żółte coś pod listą kontaktów)... Tam jest
Dzięki Hao za ten link do forum smile.gif.. ułatwiłeś mi i innym zycie smile.gif.
hao
Ależ nie ma za co smile.gif
hehe ostatnio Hao ma dobry humor smile.gif..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.