Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyczysc okno
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Flind
w najnowszej wersji konnekat z 7 na koncu nie działą czyszczenie okna rozmowy ktore jest umieszczone w menu kontekstowem po wcisnieciu prawym przyciskim w polu rozmowy
mam sławetne i zawodne 98 se smile.gif
Zapraszam do Me...
Flind
14 minut po mym napisaniu tego tematu hao napisał gdzie indziej ze mu sie przedarł tam gdzie nei trzeba pewien plik smile.gif pozatym i tak na me jak narazie sie nei przeniose z powodow sprzetowych
hao
Takie błędy trzeba wyłapywać od razu... Nie wiem w sumie co się stało, że skompilowana ui.dll nie trafiła prosto do paczki...
miluti
Przed chwilą pobrałem nową wersję .87 i na win98 czyszczenie okna chodzi jak należy. Ale zauważyłem coś innego: przez jakiś czas nie miałem podglądu w historii do gościa któremu w trakcie rozmowy dałem ignora. Widziałem temat rozmowy ale nie miałem podglądu samej treści rozmowy. Po zdjęciu ignora i ponownym otwarciu historii już było ok.

A może to tak ma być?
hao
Bo już jest na serwerze wersja która dobrze czyści...

Co do historii to nie powinno tak być, u mnie tak nie jest, ale jak wiadomo historia generalnie nie najlepiej działa...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.