Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Może taki mały manifest?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
jiobel.
Chciałbym tu wyrazić swoje niezadowolenie/zniesmaczenie spowodowane postami djcaro.

do tematu: "opisy - zawijanie wierszy"
QUOTE
A tam całe opisy pod kontaktami wymysł gadu-gadu kiedyś ich nie było nawet pod gg i jakoś sie zyłó jest spox chociaż no fakt brakuje tego troche

do tematu: "Zablokowany Katalog"
QUOTE
Hehehe no fajnie że będzie nowe forum i wogule ale to i tak jest fajniutkie przecież mi sie podoba Smile Pozdrawiam wszystkich


Można wymieniać, a wymieniać. Mnie drażnią takie posty - jedynym możliwą reakcją jest napisanie OT`a, za które to ja zostanę zjechany, nie dj.
skolima
Pod postem jiobla podpisuję się obiema nogami. djcaro jest wyjątkowo upierdliwy. Ale nowe forum powstaje... a tam modów będzie więcej.
Sija
porzadek staram sie troche zaprowadzic, moze widac, moze nie, whatever.
Spass
jiobel. napisałem gdzieś, że czepiasz się ludzi... ale teraz zgadzam się z tobą w 100% (między innymi dlatego)

FORUM ma to do siebie, że każdy użytkownik może się wypowiedzieć. Nie uniknie się postów w stylu djcaro.
atol
przecież od zawsze byli ludzie... taborety, klamiki, zawiasy... gwiździe smile.gif
Trzeba ukrućiś takie zachowanie ale moderacja śpi...
arkadyjczyk
Ja widzę tu tylko jeden sposób, ostrzeżenia. Na php.pl mało kto sobie na takie teksty pozwala. Połączenie ostrzeżeń z punktami w stylu "pomógł mi" byłoby dobre.
mgr.Dlugi
Gdziesz na jakims forum widzalem cos takiego w stylu np.: Karma: +1/-3
A co do dj to on dla mnie posty trzaska
case
QUOTE(arkadyjczyk)
Ja widzę tu tylko jeden sposób, ostrzeżenia. Na php.pl mało kto sobie na takie teksty pozwala. Połączenie ostrzeżeń z punktami w stylu \"pomógł mi\" byłoby dobre.

dobry pomysl..

dj sypie po 1 poscie w roznych watkach i potem juz chyba do nich nie zaglada [tak to wyglada].. teraz tylko kwestia, czy to naruszenie regulaminu/netykiety, czy nie.. :wink: [na pewno nic nie wnosi i zasmieca..] :roll:
djcaro
Ludzie przecież ja sie staram tylko chwalić i zachęcać ludzi do konnekta a nie jakieś tam no dobra zmienie styl pisania postów jak wam to nie odpowiada spox
case
pisz na temat [nie mozesz pomoc, to nie pisz] i bedzie luz..
djcaro
OK loosik jak będe wiedział jak pomóc to będe pisać jak nie to nie bede spoczko
atol
QUOTE(djcaro)
Ludzie przecież ja sie staram tylko chwalić i zachęcać ludzi do konnekta...


ale po co chwalisz konnekta na forum gdzie prawie wszyscy go używają? Nie wiem kogo chcesz tu zachęcić?
dulek000
QUOTE
OK loosik jak będe wiedział jak pomóc to będe pisać jak nie to nie bede spoczko

Czy ty wiesz w ogóle o istnieniu interpunkcji? Poza tym wyrazami w stylu "loosik" nie popiszesz się przed społecznością tego forum. Raczej zbłaźnisz.
atol
lepiej loosik niż: koffany konnekciqu jesteś supcio, jak ja cie koffam :wink:
dulek000
@Atol: Wiesz, zawsze może być gorzej smile.gif
@down: Teraz lepiej?
jiobel.
Szczerze powiedziawszy, to prawda - czepiam się. Ale tylko dlatego, że chce jak najlepiej dla projektu (w innych sprawach też się czepiam, ale to przecież już byłby OT wink.gif).
Macie rację, wszędzie może być taki ktoś, jak djcaro. Ale od tego, żeby na forum (np. w tym przypadku) był porządek jest moderator (lub ich masa). Żeby wszyskie OT`y owego pana, wyżej wymienionego usunąć, trzeba było bezpośrednio zwrócić na to uwagę. A gdzie własna inicjatywa wprowadzania porządków?
Czepiłbym się cytowania przez dulka, ale to nie ten temat - więc tego nie zrobię wink.gif.

@lhs: cu-do-wna odpowiedź.
@Sija: być może i wprowadzasz porządek, ale w tym konkretnym przypadku owego mi brakowało, dlatego też powstał ten topic.
@reszta: cieszę się, że także jesteście zwolennikami porządnego forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.