Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Informowanie o wysłaniu sms'a....
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
windykator
Można by dodać funkcje aby po wysłaniu smsa dostawało się taką informacje w osobnym oknie i np. trzeba było kliknąć "ok". Bo czytanie na dole czy jest napisane "wysyłam" albo "wysłałem" jest uciążliwe. Dodanie takiej funkcji wydaje się być proste.

// pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku - olórin
jareq
O zmianach we wtyczce SMS trąbiono już nie jeden raz... niestety bez skutku sad.gif
windykator
z twojej wypowiedzi wynika ze cały zespół konnekta sie rozlatuje jeżeli nie można liczyć na taką kosmetyczną zmiane. Szkoda...
alberht
głupi czy tylko udajesz ? jakby tak każdą taką zachciankę developerzy mieli wprowadzać, to nie mieliby czasu na nic innego... poczytaj troche forum, to sie dowiesz nad czym aktualnie pracuja programisci - sa wazniejsze sprawy, a wpis pod okienkiem jest imo wystarczajacy
gilek
QUOTE(windykator)
z twojej wypowiedzi wynika ze cały zespół konnekta sie rozlatuje jeżeli nie można liczyć na taką kosmetyczną zmiane. Szkoda...

jako takiego zespołu nie ma ;] hao jest odpowiedzialy za większą część, a w tym również za sms.dll
windykator
Moja wypowiedź była lekko prowokacyjna, zgadza się. No ale taka zmiana to naprawde nie wiele pracy więc może jednak osoba się tym zajmująca poświęciłaby troche czasu na to?
jiobel.
A mi się wydaje, że wypowiedź alberht`a była pełna i wystarczająca.

IMHO lepiej skończyć zaczęty teraz projekt, niż się odrywać i wracać do starego. Poza tym może akurat ten podpunkt ma mniejszy priorytet niż masa pozostałych.
bakerss
Teraz pracują nad nowym forum ;]
piotr.ek
QUOTE(alberht)
głupi czy tylko udajesz ? jakby tak każdą taką zachciankę developerzy mieli wprowadzać, to nie mieliby czasu na nic innego... poczytaj troche forum, to sie dowiesz nad czym aktualnie pracuja programisci - sa wazniejsze sprawy, a  wpis pod okienkiem jest imo wystarczajacy

Pieprzenie... juz tyle tych 'wazniejszych' spraw sie nazbieralo, ze nawet durnego skryptu bramki plusowej nikt nie ma czasu oficjalnie poprawic.
Sija
QUOTE(piotr.ek)
Pieprzenie... juz tyle tych 'wazniejszych' spraw sie nazbieralo, ze nawet durnego skryptu bramki plusowej nikt nie ma czasu oficjalnie poprawic.


a kto Ci broni ja poprawic i wrzucic do KATALOGu ? smile.gif
piotr.ek
QUOTE(Sija)
a kto Ci broni ja poprawic i wrzucic do KATALOGu ? smile.gif

Toc nie na tym rzecz polega smile.gif Poprawienie tego skryptu to 5 sekund wlacznie ze znalezieniem go na dysku wink.gif Ale to, imho, powinno byc zrobione przez osobe za program odpowiedzialna...
Sija
QUOTE(piotr.ek)
[...] Ale to, imho, powinno byc zrobione przez osobe za program odpowiedzialna...


pierwsze slysze. niby dlaczego ?
piotr.ek
Jak nie patrzec - jedna z podstawowych funkcji programu, jedna z tych, z ktorych korzysta sie najczesciej, jedna z tych, ktore 'przychodza' razem z programem, jedna z tych opcji, na ktorych sprawnym dzialaniu powinno autorowi zalezec (instalator ma do wyboru typ instalacji "tylko sms")... cos jeszcze? To nie jest jakas egzotyczna bramka w stylu blog.as czy wawer sms...
Sija
dalej nie rozumiem dlaczego poprawic moze to tylko autor.
jest kod ? jest. wiadomo co poprawic ? wiadomo. no wiec w czym problem ?
piotr.ek
Pokaz mi - gdzie napisalem, ze *tylko* autor moze to zrobic? Napisalem, ze jemu powinno zalezec na tym najbardziej. 'Powinien' nie znaczy 'musi'/'moze jako jedyny' tongue.gif A dlaczego powinno mu na tym zalezec, to juz chyba wystarczajaco wytlumaczylem...

Koniec koncow i tak chodzilo o priorytety, o ktore zahaczyl alberht. Mozna mowic o rzeczach waznych i wazniejszych, ale to informowanie o wyslaniu sms nie jest pojedyncza zachcianka, bo pojawialo sie juz kilka razy - podobnie jak kilka innych rzeczy.

Dla przypomnienia i w ramach ciekawostki - jak daaaaaaaaawno temu, gdy K w sumie byl w powijakach, pytalem i prosilem o funkcjonalnosc, ktora od dluzszego czasu oferuje K.Notify (a zdaje sie, ze i K od niedawna sam z siebie tez), to odpowiedzi byly identyczne - sa wazniejsze rzeczy do zrobienia, K nie musi miec wszystkiego, co jest w oryg. kliencie itp. itd. etc. Nikt nie plakal, gdy pojawila sie odpowiednia wtyczka, opcja...

Oczywiscie - samo informowanie o wyslaniu, ktore jest tematem glownym tego watka, nie jest rzecza, bez ktorej zyc nie mozna, ktora sprawia, ze program nadaje sie jedynie do kasacji, ale juz skrypt bramki sms z bledna iloscia znakow, ma chyba nieco inna wage tongue.gif (podobnie jak bledy w ktransfer czy wywalanie sie kjabber/ktlen - juz nie pamietam, ale ciagle ma to miejsce - przy problemach z siecia tj. tzw. brakiem neta)

edit: oczywiscie nie ktlen, a dwutlenek wink.gif
jiobel.
IMHO gadanie o niczym.
@piotr.ek: jeżeli według Ciebie to jest aż takie ważne, to zrób, wrzuć i się chwal, że przyczyniłeś się do rozwoju K. Jeśli według Ciebie to tak mało czasu zajmuje to dlaczego tego nie zrobisz, tylko produkujesz posty?!
btw. to chyba powtórzyłem troszkę Siję..
piotr.ek
QUOTE(jiobel.)
btw. to chyba powtórzyłem troszkę Siję..

Chyba tak - po co?

O tym, ze moze zrobic to wiekszosc z nas, pisalem kilka wiadomosci temu i, jesli nie zauzyles, rozmowa poszla nieco dalej - chciales wiec cos wiecej powiedziec i niezbyt ci sie udalo, czy to bylo tylko typowe +1 do statystyk? (bo w tym momencie tak to wyglada)

Z mojej strony EOT.
windykator
z przebiegu dyskusji wnioskuje że autorzy osiedli na laurach. Nie dobrze, konkurencja nie spi.
Lukas77
A ja popieram piotrka, sam sobie poprawiłem skrypt ale wiele osób tego nie zrobi bo nie wiedzą nawet czym otworzyć plik XML - w IE tego nie wyedytują smile.gif Jeśli to mi zajmuje 5 sek "włącznie ze znalezieniem na dysku" to autorowi zajmie 15 sek włącznie z wrzuceniem na centralke :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.