Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z eksportem listy kontaktów gg.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kozek
Ostatnio chciałem wyeksprtować listę kontaków gg, sprawdziłem co się wyekportowało i okazuje się, że eksportuje się tylko część kontaktów, a drugiej części nie ma. Próbowałem szukać jakiś zależności w tym wszystkim al enic nie znalazłem, poprstu nieregularnie co któreś tam kontakty nie wychodzą do pliku ;( Co z tym zrobić?!
jiobel.
GG ma chyba ograniczenie co do ilości kontaktów. Może przyczyną tego, że nie chce się u Ciebi importować jest właśnie to, że masz ich za dużo.
Napisz ile ich jest.
kyro
Z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak ograniczona lista. Przypuszczam ,że @kozek nie masz aż nadto tych kontaktów u siebie a nawet jeśli to czyba nie z tysiąc tongue.gif
jiobel.
Nie chodziło mi o ograniczenie typu: 1000, żeby mieć więcej wyślij sms`a. Obiło mi się o uszy, że po przekroczeniu określonej liczby kontaktów zaczynają się dziać różne, dziwne rzeczy.
kozek
łącznie 44 a samych gg 38, a pozatym, już to sprawdzałem, próbowałem usuwać kontakty a ich ilość po eksporcie była taka sama, na dodatek ciągle eksportowały się te same pozycje.
jiobel.
Zasadnicze pytanie: do czego importujesz? Do pliku, czy do serwera?
Kwestia związana eksportem kontaktów z GG do pliku już na forum była poruszana.

edit: oczywiście - eksportujesz
kozek
Obojętnie czy do serwera czy do pliku, zawsze eksportują się te same kontakty.
Na forum kwestia ta była poruszana ale był inny problem i jak dobrze pamiętam to chodziło o expimp
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.