Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa wersja si nie łaczy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Yacho
jak w temacie - ze stara nie ma problemow....
Flind
ostatnio jest na całym forum dyskusja ciodo systemow operacyjnych i w jakim systemiejakco dziaął . no wiec ja mam98 se i sie wszystko łaczy smile.gif chodz czasami zrywa poąłczenie i trzebawtedy recznie ustawic status dostepny bo sam progam nie chce
hao
Sam program się połączy po minucie...

Co do nie łączenia... Na pewno wszystkie ustawienia są tak jak były? Może coś się przestawiło?Radzę sprawdzić dwa razy, bo w okolicach kodu łączenia i w ogóle GG nie było zbyt wiele zmieniane...
safas
win98 i się nie łączy sad.gif
właśnie wróciłem do domu po kilku dniach, zainstalowałem najnowszą wersję i nic...ciągle czerwone słoneczko sad.gif
wywaliłem wszystkie ustawienia i od początku poustawiałem, ale nadal się nie łączy...
Ja na Win Me nie mam problemów z połączeniem ;] Jestem prawie pewny, że wina lezy po Twojej stornie. No coz po to tu jestesmy moze cos poradzimy.

Ps: MI sie laczy po paru sekundach na moim wolnym laczu smile.gif.
Ludwik
Mi na 98 się łączy, więc to raczej nie wina systemu.
(Za to już mi się raz zawiesił, oraz wyżucił 3 błędy krytyczne na raz [podczas restartu programu, po zmianie kluczowych ustawień])
Yacho
Ja mam WinXP i laczy sie baaaaaardzooooooo sporadycznie......
Quadracik
No to i ja dorzucę swoje 3 grosze :-)

No więc... łączy się, ale tylko jak status zostanie ustawiony na "dostępny" lub "zaraz wracam"... przy statusie "niewidoczny" łaczy się i natycmiastsię rozłącza [czasem to samo robi przy innych statusch]....

Ktoś jeszcze tak ma?

Win2k, IE 5.5... coś jeszcze mam podać?
^BerZerK^
hah tak
tez tak mam :-) nie laczy sie przy niewidocznym

winXP pl
kox
Ja mam Win2k SP3 + IE6 i łączy się bez problemów, nawet na niewidoczny.
Stuart
u mnie tez byl problem mialem numer 302357 i nie chcialo sie wogole polaczyc ale jak zalozylem nowe konto gg to laczy sie bez problemu (zasuwa teraz jak burza :wink: )

winxp pro pl
hao
QUOTE
u mnie tez byl problem mialem numer 302357 i nie chcialo sie wogole polaczyc ale jak zalozylem nowe konto gg to laczy sie bez problemu (zasuwa teraz jak burza  )


I właśnie w tym może być problem (zwłaszcze jeśli po połączeniu zaraz rozłącza... Czasem mam tak na jednym koncie. Zobaczcie po rozłączeniu w konnekt.log co ostatnio było wpisane z #GG: ... Najczęściej będzie bodajże "Received disconnection warning" lub coś w tym stylu - oznacza to, że sam serwer nas rozłącza. Nie używamy oficjalnego klienta więc mogą być sporadycznie takie opcje :? Spróbujcie testowo założyć nowe konto i zobaczyć jak tam to działa...
sarinnn
Wszystko co piszecie jest bardzo dziwne... Ja mam Win XP i wszystko smiga jak nie wiem.... Nieraz tylko laczy sie dlugo ale to pewnie wina servera...
Hehhe moze oni wymyslaja jakies bledy ;] tak dla jaj, dla jaj tongue.gif
safas
hm rzeczywiście poprzednio to nie była wina konektu tyklo moja...ale teraz jak mam już wszystko ok (bo już działało) to konnekt się nie łączy:(
a gg śmiga...
U mnie na stronie mozna zobaczyć czy jakiś server nie dziala (menu po lewej stronie). www.sad.vel.pl
Pozdrawiam Sad ;]
^BerZerK^
tylko czemu ta stronka sie wyswietla jak wylacze firewala? glupie troche imho, zwykle nie dzialaja jak sie ma firewala strony z panienkami...
dziwne rozwiazanie na strone domowa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.