Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poważny problemik
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Pokój Gościnny
kumoter
No cóż myślałem że wkońcu zmienie swoje gg na coś lepszego, a konnekt mnie bardzo zainteresowal jest bardzo przyjemny przynajmniej graficznie, ale przechodząc do rzeczy mam nastepujący problem przy Windows XP z porobionymi kontami z ograniczeniami program wogole sie nie uruchamia a na kontach z pelnym dostepem bez problemu.
Olórin
Ustaw uprawnienia katalogu konnekta (c:\program files\konnekt\) tak aby wszyscy mogli do niego zapisywać....
Lukas77
QUOTE(Olórin)
Ustaw uprawnienia katalogu konnekta (c:\program files\konnekt\) tak aby wszyscy mogli do niego zapisywać....


No właśnie, to powinno też być poprawione. Jeśli profil jest w kat. konnekta to rozumiem że mogą a nawet powinny być problemy z korzystaniem na ograniczonym koncie, ale jeśli profil jest w kat Profilu XP to znaczy że coś jest nie tak...
Sija
QUOTE(Lukas77)
[...] ale jeśli profil jest w kat Profilu XP to znaczy że coś jest nie tak...


nie przyszlo Ci do glowy, ze kazda odpalona kopia K zapisuje swoje logi i statystyki konta Beta do katalogu K ?
Wielkie dzieki pomogło biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.