Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wiadomosc.boo.pl
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
kammil999
Zapraszam do oceny nowego wortalu o komunikatorach wiadomosc.boo.pl
lhs
Wywalili cię wreszcie z wiadomosc.info - ??
Olórin
On nigdy na w.i nie był, fakt że pare artów napisał ale w redakcji nie był smile.gif
kammil999
No nie byłem nigdy redem na w.i więc mnie nie wywalili biggrin.gif
jiobel.
Szczerze powiedziawszy, to tam nie ma co oceniać.
A co wykonania technicznego: 185 błędów.
daroc
Błędów sporo - i to jakich?!
Spójrz w źródle na linie 6-14 - fajnie zagnieżdżone tagi...
Tak wczesna wersja strony nie powinna ujrzeć światła dziennego. :? Strona przed opublikowaniem powinna być jeszcze 100 razy sprawdzona i przetestowana.
gilek
a tak w ogóle to jesteś lamą ;] wiadomosc.boo.pl... koniec inwencji twórczej?
riddle
Zawsze sądziłem, że tworzenie takich CMSów jest na pewno twórcze i przydatne. Może to pierwsze tak, lecz drugie tylko dla użytku własnego. Dzięki takim skrytpom i portfelom tatusiów niedługo zabraknie domen w których będzie można użyć podwójnego "G". Weźcie się młodzi ludzie za coś, czego jeszcze nie było. Nie twierdzę, że w.info jest lepszy - w wielu aspektach mi nie odpowiada. Lecz chodzi mi o to, żeby nie tracić czasu na kopiowanie ze stron oficjalnych projektów, ze stron wtyczkopisarzy, ze stron z szablonami, themami wszystkich tych bajerów, styli, ikonek, dźwięków i bibelotów. Czy nie sądzicie, że lepiej napisać coś dla strony oficjalnej? Wystarczy popatrzeć w licznik ściągnięć w tutejszym katalogu a można się zorientować gdzie ludzie najpierw wchodzą. Moim zdaniem lepiej pracować dla ogólu niż dla siebie.
foxtwo
QUOTE(daroc)
Błędów sporo - i to jakich?!
Spójrz w źródle na linie 6-14 - fajnie zagnieżdżone tagi...
Tak wczesna wersja strony nie powinna ujrzeć światła dziennego. :? Strona przed opublikowaniem powinna być jeszcze 100 razy sprawdzona i przetestowana.

jak juz mowimy o bledach... wchodzac na strone ktora masz w stopce (usenet.prv.pl) wywala cos takiego:
CODE
Fatal error: Cannot re-assign $this in /mnt/storage/users/t/t/d/ttdeluxe/index.php on line 278


Zjechali chlopaka za dobre checi...
daroc
QUOTE(foxtwo)
jak juz mowimy o bledach... wchodzac na strone ktora masz w stopce (usenet.prv.pl) wywala cos takiego:
CODE
Fatal error: Cannot re-assign $this in /mnt/storage/users/t/t/d/ttdeluxe/index.php on line 278

A to ciekawe... W jaki sposób sprawdzałeś tę stronę?
Bo mi wyświetla, że jest wszystko OK! (CSS też jest poprawny.)
foxtwo
Raz dziala, a raz nie...
Olórin
Wejdź na tą stronę poprzez przeglądarke, nei validator tongue.gif
daroc
Być może serwer dokleja coś do kodu...

Poza tym to był już atak personalny. tongue.gif
To jest wątek o stronie wiadomosc.boo.pl (sam autor wątku podał adres i prosił o opinię). Ty zaś odbijasz piłeczkę, celując we mnie. Próbujesz odwrócić uwagę od w.boo.pl, wytykając rzekome błędy na mojej stronie.
Z mojej strony EOT.
lhs
QUOTE(daroc)
[...] wytykając rzekome błędy na mojej stronie [...]

Nie "rzekome". Jak najbardziej autentyczne (z ciekawości aż sprawdziłem).
daroc
QUOTE(lhs)
QUOTE(daroc)
[...] wytykając rzekome błędy na mojej stronie [...]

Nie "rzekome". Jak najbardziej autentyczne (z ciekawości aż sprawdziłem).

Hm... rzeczywiście. Dopiero teraz wyświetla ten błąd. Wcześniej wchodziłem na tę strone wielokrotnie i wszystko był OK. Hm?
Chyba coś na serwerze namieszali, bo w każdym skrypcie, gdzie próbowałem ustawić zmienną $this, wyskakuje taki błąd. Wcześniej tego nie było (na moim serwerze też wszystko OK). Na stronie nie zmieniałem nic od kilku miesięcy i przez cały czas chodziła dobrze, teraz coś się popsuło...
Nie działa nawet $this="abc"; więc to nie moja wina, że coś nie działa. 8) Tak czy inaczej thx za uwagę. wink.gif
Zamiana wszystkich $this na cokolwiek innego rozwiązała problem.

PS. Ładny OT się zrobił. tongue.gif
MiLKA
QUOTE(daroc)
Nie działa nawet $this=\"abc\"; więc to nie moja wina, że coś nie działa. 8) Tak czy inaczej thx za uwagę. wink.gif
Zamiana wszystkich $this na cokolwiek innego rozwiązała problem.

Twoja wina, nie powinno uzywac sie zmiennej $this, gdyz poczawszy od wersji 5.0 jest ona elementem skladni jezyka
riddle
QUOTE(daroc)
PS. Ładny OT się zrobił. tongue.gif


Raczej reklama kolejnej wtórnej strony. Nawet kolory są tak oklepane że aż się przykro robi.
daroc
QUOTE(MiLKA)
Twoja wina, nie powinno uzywac sie zmiennej $this, gdyz poczawszy od wersji 5.0 jest ona elementem skladni jezyka

Tak, rzeczywiście. Jestem widać trochę do tyłu z PHP. Stronę tę robiłem już jakiś czasu temu, kiedy o PHP5 jeszcze nawet zbyt wiele nie było wiadomo. A obecnie na PHP trochę już czasu nie mam...

QUOTE(Ridd1e)
Raczej reklama kolejnej wtórnej strony. Nawet kolory są tak oklepane że aż się przykro robi.

Skoro dla ciebie 24-bitowa paleta to aż tak mało... Może po prostu mało kolorów odróżniasz? Stron na świecie jest mnóstwo, każda musi mieć jakąś kolorystykę. Nic więc dziwnego, że w końcu kolory zaczną się powtarzać, nawet jeśli nie są kopiowane.
I nie wiem gdzie ty tu reklamę widzisz. laugh.gif
jiobel.
QUOTE(kammil999)
Zapraszam do oceny nowego wortalu o komunikatorach wiadomosc.boo.pl


Mi się wydaje, że właśnie to jest ta 'swoista' reklama.
zgrywus
QUOTE(daroc)
Stron na świecie jest mnóstwo, każda musi mieć jakąś kolorystykę. Nic więc dziwnego, że w końcu kolory zaczną się powtarzać, nawet jeśli nie są kopiowane.


chyba koledze chodziło o to, że strona wygląda jak typowy, phpnukowy (czy z innego darmowego systemu portaloweg) portal.
trzeba dazyc do odroznienia swojej strony od milionow innych.

// to chyba nie najlepsze miejsce na pierwszy post -- no trudno
daroc
W HydeParku ludzie już nie takie rzeczy pisali. To przynajmniej jest związane z komunikatorami, bez względu na to, czy strona nam się podoba, czy nie.
Tyle tylko, że niepotrzebnie jeszcze do tego kłótnia wyszła... :?
EOT (było już wcześniej, ale teraz już naprawdę tongue.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.