Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: http://forum.hln.pl forum ogolno tematyczne
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
mgr.Dlugi
Kozystajac z tego ze duzo userow przeglada to forum pragne zareklamowac moje nowo powstale forum ogolno tematyczne. Prosil bym was bardzo, bardzo, bardzo o wejscie na moje forum i zarejestrowanie sie oraz oczywiscie udzielanie sie na tym forum. Moj projekt dopiero sie rozwija i licze na wasza pomoc.

Adresy: http://forum.hln.pl i http://www.forum.hln.pl


Mam nadzieje ze personel forum konnekt.info nie usunie tego tematu. Reklama chyba nie jest zabroniona.
kyro
Hehe :] Widać, że coraz więcej for powstaje. Życzę Ci jak najlepiej, żebyś miał milon pięćset userów.

BTW: Zarejestrowałem się ale nie dostałem żadnego listu aktywacyjnego. Adres napewno dobry podałem (sprawdzałem 10 razy). Czy da się coś z tym zrobić ?? FAQ przeczytałem tongue.gif
jiobel.
o... oczo... oczojebny theme wink.gif

(ciekawe - jest masa for ogólnotematycznych, więc zastanawiam się, czy rzeczywiście Twoje będzie się rozwijać, czy może przeważająca większość postów będzie Twojego autorstwa, a forum swoistym zakątkiem w sieci dla zabłąkanych Internautów). :roll:
kyro
QUOTE(jiobel.)
o... oczo... oczojebny theme wink.gif

(ciekawe - jest masa for ogólnotematycznych, więc zastanawiam się, czy rzeczywiście Twoje będzie się rozwijać, czy może przeważająca większość postów będzie Twojego autorstwa, a forum swoistym zakątkiem w sieci dla zabłąkanych Internautów). :roll:


Do wszystkiego jesteś tak pozytywnie nastawiony ??
(ironia tongue.gif)
jiobel.
Przecież to jest prawidłowe nastawienie - nie-negatywne.

btw. wiem, kiedy, co i jak wygląda ironia - nie musisz tego specjalnie zaznaczać (chyba, że dla innych userów).
btw2. była już kiedyś na forum poruszana sprawa cytowania całych postów - takiego, jakie ty przed chwilą. :roll:
btw3. tu jednak odpowiedziałem na posta do mnie, bo w końcu to dział hyde park - dział przeznaczony do ogólnej dyskusji (wiadomo do kogo (?)).
mgr.Dlugi
QUOTE(kyro)
Hehe :]BTW: Zarejestrowałem się ale nie dostałem żadnego listu aktywacyjnego. Adres napewno dobry podałem (sprawdzałem 10 razy). Czy da się coś z tym zrobić ?? FAQ przeczytałem tongue.gif

Dopiero zaczynam przygode z forum i widac ze cos zle ustawilem, aktywowalem twoje konto juz i wylaczylem w ogle aktywacje przez uzytkownika teraz wystarczy sie zarejestrowac i juz mozna sie odrazu logowac.

BTW: Prosze potraktujcie to powaznie.

@jiobel. a co chcialbys zeby forum bylo na konkretny temat ??
jiobel.
Nie, nie chcę - to Twoje forum, więc wszystko zależy od Ciebie. Mi wystarczają te, na których bywam.

btw. chyba jakiś bug masz, bo na stronie głównej (patrząc na nagłówki poszczególnych działów) można zliczyć 3 posty, a w info:

QUOTE
Nasi użytkownicy napisali 20 postów

Mam też prośbę - jak liczba użytkowników przekroczy 20, poinformuj mnie. Tak z ciekawości chcę zobaczyć ile będzie trwać 'promocja' nowego forum.
mgr.Dlugi
QUOTE(jiobel.)
btw. chyba jakiś bug masz, bo na stronie głównej (patrząc na nagłówki poszczególnych działów) można zliczyć 3 posty, a w info:

To nie bug. Po zainstalowaniu forum admin juz ma nabite 17 postow informacyjnych.
jareq
Liczbę postów każdego użytkownika można ustawić z poziomu panelu admina pewnie sobie wpisałeś więcej albo pisałeś jakieś posty, po czym je usunąłeś a liczba zawsze zostaje wink.gif
mgr.Dlugi
Napisalem ze przy pierwszej rejestracji (user ID 2 czyli admin) masz juz nabite 17 postow !! Po czym je wyzerowalem. Teraz mam tylko 3 bo 3 napisalem. A to ze na glownej stronie pisze 20 to ja nic nie poradze bo tyle bylo napisane. 17 na poczatku i moje 3 daje razem 20. (wyzsza matematyka co nie ?)
jareq
wiem przecież napisałem, ‘że liczba zawsze zostaje' nie bulwersuj się tak tongue.gif

tak apropos tych pingwinków... wyglądają bardzo zachęcająco - kojarzy mi się to z hasłem:
'nic nie czytać, nic nie słuchać, nic nie mówić' - to naprawdę motywuje
mgr.Dlugi
QUOTE(jareq)
tak apropos tych pingwinków... wyglądają bardzo zachęcająco - kojarzy mi się to z hasłem:
'nic nie czytać, nic nie słuchać, nic nie mówić' - to naprawdę motywuje

To ma byc jakas aluzja ?? Dla mnie one sa fajne =D

Masz ciekawe logo to wyslij mi je.
jareq
Nie chodzi mi tu o to czy są fajne czy nie, bo to kwestia gustu, lecz o samą motywację co do jakiegokolwiek udzielania się w tym forum i uważam, że tam powinno być coś innego - ale to tylko moja opinia
mgr.Dlugi
QUOTE(jareq)
i uważam, że tam powinno być coś innego - ale to tylko moja opinia

Zaproponuj cos, w koncu forum jest w fazie rozwojowej wiec czekam na wasze propozycje.
jiobel.
A może byś sam sobie logo zrobił? Bo używanie czyjegoś 'dzieła'/pracy to żaden wyczyn.
daroc
Nie dałoby się tej strony ciupke zwęzić? Aktualnie używam 800x600 i strona nie mieści sie na ekranie (kwestia 20 - 25 pikseli). Mogę się jedynie (po)cieszyć, że Opera w nowej wersji posiadać będzie Medium Screen Rendering (autodopasowywanie zbyt szerokiej strony do szerokości okna). wink.gif Dodam, że opcję tę można potestować w wersji 8.0 beta 3 ww. przeglądarki (podkreślam wyraz "potestować" - wersja beta jest nieoficjalną i może zawierać błędy).
jareq
QUOTE(jiobel.)
A może byś sam sobie logo zrobił? Bo używanie czyjegoś 'dzieła'/pracy to żaden wyczyn.

To samo miałem napisać..
Ja zaproponowałem ogólną zmianę ‘tego’… a na co? to już Twoja głowa. Bo to co jest osobiście nie wydaje mi się najlepsze.
kyro
Dajcie spokój. Przecież każdy wie ,zę nie jest łatwo rozkręcić takie forum. Jestem ciekaw jak by wam poszło z tą robotą :] A to główne logo to jest najmniejszy problem z wszystkiego. Powinniście raczej czego innego jak już się czepiać. (skromna sugestia)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.