Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd w Konnekcie ...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Andrzej1307
Witam.
Znalazłem taki dziwny błąd... Nie wiem co z tym zrobić. Zaraz podam link do screena.
Błąd pojawia się kiedy restartuję Konnekta albo poprostu go wyłączam. Daję "Zakończ" i pojawia sie ten błąd.

link
TUTAJ

Pomóżcie.
Nie wiem - moze to wina jakiejs wtyczki? Ktoś to może zgłosić do poprawki w nowej wersji? smile.gif
Aule
Masz Olew.k, to wyłącz. Pokazałeś wszystko, co nie było potrzebne wink.gif
Andrzej1307
nie, nawet nie mam tej wtyczki na kompie :]
no bo nie wiem co juz mam pokazac tongue.gif
kyro
To napisz z jakich wtyczek kożystasz bo pamiętam ,że kiedyś jedna z wtyczek powodowała ,że wyskakiwał właśnie taki błąd a kiedy się ją usunęło z .../plugins to wszystko działało.
Andrzej1307
Włączone:

exPIMP
gg
ggimage
kieview
konnferencja
kstyle
ktransfer
notify
sms
update
zmieniacz
dodatki
kStatuslog
timer
faworki
away
birth
grupy

Wyłączone:
imp.gg
dwutlenek
kjabber
klan
sound
kyro
Polecam wyłączyć:
- kStatuslog
- faworki
- birth

Powinno pomóc. Sprawdz.
Andrzej1307
to wina kstatuslog
prosilbym o poprawienie tego bledu z ta wtyczka :wink:
jareq
Andrzej1307 jak zgłaszasz jakiś błąd tego typu to zawsze pokazuj cały log z tego okienka 'Wystąpił wyjątek krytyczny...' tam zawsze pisze, co i jak wink.gif

A tak przy okazji to witam na forum
tongue.gif
MiLKA
QUOTE(kyro)
Polecam wyłączyć:
- faworki


a powodowal Ci bledy, jesli tak to czemu nie dostalem zgloszenia??
kyro
To nie o to chodzi. Poprostu nie mogłem sobie przypomnieć jaki plugin dawał błąd i strzelałem. Z faworkami wszystko wpożądku.
mgr.Dlugi
Faworki sa grzeczne i ksl tez. Mi te wtyczki nie powoduja zadnych bledow, a co do wtyczki urodzinowej to nie wiem bo nie uzywalem.
lhs
QUOTE(kyro)
Poprostu nie mogłem sobie przypomnieć jaki plugin dawał błąd i strzelałem.

Profesjonalizm...
jareq
Urodzinowa też jest w jak najlepszym porządku (przynajmniej u mnie) jedyna, która powoduje mi błędy (rzadko) to olew.k nawet KoreKtor (ZmieniaK) wogóle mi się nie wywala
Aule
Co do kSL'a, to jak ja niby mam poprawić, jak logów nie dostałem, a u mnie sie nie ma tego błędu?? Daj logi to sie zobaczy.
Andrzej1307
hmm... ok ale powiedzcie jedno - skad mam wziac te logi? tongue.gif nie wyswietlaja sie z bledem tongue.gif
sorry za takie pytania - to nie moja działka :wink:
bakerss
Po błędzie i zamknięciu konnekta idziesz do folderu /log i ten pierwszy plik [konnekt_bck.log]
Olórin
Nie pierwszy.... konnek*.log o najnowszej dacie...
bakerss
Z tego co hao kiedyś pisał to konnekt_bck.log jest tym plikiem który loguje wszystko od ostatniego włączenia do wyłaczenia konnekta, wiec chyba ten najbardziej pasuje ;] ale moze sie myle ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.