Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dostarczanie wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
qmxc
Mam problem z dostarczaniem wiadomości podczas gdy wysylam do niedostępnej osoby. Tak jakby serwer gg nie buforował ich. Nie wiem czy to jakieś chwilowe problemy z serwerami gg, czy to ustawienia Konnekta, a może coś innego? Do mnie nie docierają również wiadomości od kontktów które wysłały je wtedy gdy bylem niedostępny. Konnekt gdy wysyłam wiadomość do jakiejkolwiek osoby niedostępnej pokazuje informacje: "Wiadomość "asdf" prawdopodobnie nie została dostarczona." przy czym kiedyś pokazywał informacje o tym, że wiadomość została umieszczona w kolejce na serwerze. Za wyjaśnienia z góry dziękuje!
piotr.ek
Najprawdopodobniej na swieta wylaczone zostalo zapisywanie wiadomosci na serwerach wink.gif Byl czas przywyknac...
Olórin
http://gadu.wiadomosc.info/index.php?s=&mo...=rid&gotolast=1 Więcej nie musze mówić...
wroobel
Dopisuję się do tego tematu, ponieważ mój problem jest identyczny - z tym, że nie mamy teraz świąt.
Konnekta zainstalowałem wczoraj i od samego początku jest tak jak w powyższym poście, tzn. nie dochodzą wiadomości do osób niedostępnych, choć wyświetla się info "Odbiorca jest niedostępny. Wiadomość została dodana do kolejki" (podobnie jest w przypadku osób ukrytych, ale tu jest wszystko w porządku - wiadomości docierają).

Z góry dzięki za odpowiedż.

Pozdrawiam

edit: Dzięki wszystkim za zainteresowanie, ale problam sam już się rozwiązał.
djcaro
To dziwne bo u mnie jakoś jest wszystko normalnie i wiadomości do osób niedostepnych też docierają normalnie wszystko jest ok więc nie mam zielonego pojęcia biggrin.gif ale może to akurat coś z serwerami gg sie działo na chwile wyłączyli zaś kolejkowanie kto wie smile.gif różnie to bywa z padu padu tongue.gif
psota
To są stare problemy, są one spowodowane tym, że GG blokuje wysyłanie do osób niedostępnych wiadomości w czasie kiedy jest moda na łańcuszki.
Pierwsze wyłączenie to było z okazji świąt, a drugie z okazji śmierci papieża.
swap
Potwierdzam ten błąd. Koleżanka (której nie miałem na liście) wysłała mi wiadomość, podczas gdy ja nie miałem włączonego konnekta (byłem offline). Następnego dnia, gdy byłem dostępny, napisała do mnie i z rozmowy winikło że wysłała wczoraj do mnie wiadomośc (której nie dostałem). I to już nie pierwszy raz! O ile mi wiadomo użytkownicy gg nie skarżą się na takie problem.
skolima
skarżą się.
adams_bart
witam!

uzywam konnekt i nie dostarcza mi wiadomości do wszystkich na liście (dostępnych, ukrytych - wszystkich)
nie wiem co z tym zrobić :/

stało się to nagle:
jak gadałem z kumplem i on zaczął rysować do mnie za pomocą kBoard, a ja do niego wtedy odpisałem i narysowałem coś innego...
i wtedy przestało ode mnie wysyłać wiadomości :/

HELP!!
ursus6
Dostałeś bana na GG. Odczekaj 12h.
kBoard wysyła dużo wiadomości, co sie nie podoba twórcom GG.
zhvir
nie należy używać kBoarda w sieci GG
nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyście używali jej przez inną sieć, obaj macie konnekta więc nie ma problemu żebyście założyli sobie konta na jabberze, tlenie bądź aqq
ved
zawsze jest jabber.
adams_bart
ok... dzięki. dogadam się z kumplem smile.gif
jeszcze raz.... thx
p2tomi
Problem z GG mam taki,m że nie moge w tej chwili wysyłac zednych informacji do ludzi dostepnych jak i niedostepnych. Mam komunikat, ze wiadomosc nie został dostarczona. Stało sie to tak po rozmowie konferencyjnej. Co jest ? Dzięki za odpowiedzi.
zhvir
@p2tomi: poczytaj 5 postów wyżej!!!
p2tomi
QUOTE(zhvir @ 31.10.2006 - 15:55) *

@p2tomi: poczytaj 5 postów wyżej!!!

ok, dzięki, czyli rozumiem, że mam bana i do tego święta. Ok, poczekamy smile.gif

trochę do bani ten konnekt GG. A nawet bardzo. Przy kilku wierszach podczas rozmowy konferencyjnej dostaje bana na 12h, notorycznie. Założe się , że w normalnym GG nie zdarzaja sie takie sytuacje. Juz nie wspomnę o wtyczce actio, która nie działa mi od pół roku po ostatniej aktualizacji i musze korzystac z zewnetrznego porgramu ! Napchcali kasy za p[łatne sms'y i nic juz nie robią żeby naprawic usterki. ot co, jestem bardzo niepocieszony.
Gerin
Ja mam taki sam problem jak inni. Mianowicie też mam bana tylko że bardzo dlugiego. To tez stalo sie po konferencji tylko że ja tam napisałem raptem kilka wiadomości. A co do tego bana to jest z nim takie coś że nie moge wysyłać wiadomości przez tydzień(!) (a nawet więcej(!!)) wczoraj działało a dzisiaj znów nie działa. Na dodatek nie moge korzystać ze zwykłego GG (tak jakby nr był zbanowany) nowy nr tez nic nie daje a moja siostra ktora ma konto GG ale nie korzysta z Konnekta tez ma taki problem. Ban na kompa czy co???
ved
na IP jesli juz.
Nie pozostaje nic innego jak pozegnac sie z ta siecia:)
Mucha
ved: za "spam" dostajesz bana na numer, za 5 blednych prob logowania na IP. wyjscie to poczekac 24h, a nie zegnac sie z siecia.
Gerin: to moze nie byc ban tylko problemy z firewallem lub jakis wirus, przeskanuj kompa.
Gerin
Przeskanowalem tak jak mi radziliscie ale nadal mam ten sam problem. Przy okazji wywalilem z kompa 4 trojany:D jednak nadal wyskakuje to samo. Juz naprawde nie wiem co to moze byc? Ban na IP chyba jest mozliwy a jesli tylko czasowy to strasznie dlugi i nie wiem czemu:(sad.gif:(HELP!!!
SirAdams
Jeżeli chodzi o wtyczkę ACTIO to też miałem z tym problem, ale mój problem wynikał z większej ilości interfejsów sieciowych. Proponuję jedno z dwóch rozwiązań. Obydwa dotyczą konfiguracji wtyczki ACTIO "Ustawienia=>ACTIO=>Ustawienia=Ustawienia sieci=interfejs sieciowy."
1.Naciskamy na "?" sprawdzamy ip zewnętrzne karty sieciowej i wpisujemy je w pole.
2.Jeżeli masz NEO, to zamiast ip wpisujesz oznaczenie karty np. "eth1"
Sprawdźcie i na piszczcie czy rada była przydatna.
borkowicz
Mam problem. Nie dochodzą do mnie wiadomości wysłane kiedy ja byłem niedostępny. Albo dochodzą po 1, 2 dniach. Kiedy wchodzę na gg (zwykły program) od razu mam kilka wiadomości ! A na konnekcie nic nie przychodzi, a jeśli to z dużym opóźnieniem, jeśli ktoś zna rozwiązanie proszę o nie smile.gif.
yerbi
Witam
Ja mam nastepujacy problem tak jak moim poprzednikom nie dochodza wiadomosci wychodzace odemnie sad.gif
Kiedy wysylam wiadomosc po chwili pojawia sie komunikat ze wiadomosc nie zostala dostarczona.
Moge jednak odbierac wiadomosci od innych uzytkownikow, widza oni tez moj status. Moj problem nastapil kilka dni temu, zaraz po tym jak nie moglem polaczyc sie z serwerem gg. Nie wiem czy ktos jakos schakowal moje konto ?
Prosze o szybka odpowiedz poniewaz nie moge juz dluzej wytrzymac bez mojego gg wink.gif
saCOOL
Zostałeś zaatakowany przez obcych, którzy przechwytują wszystko co napiszesz tongue.gif.. Poszukaj na forum tongue.gif..

Było setki razy!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.