Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyciek pamięci?...poważny bug
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MihAoo3k
od jakiegos czasu pojawia mi sie taki blad, ze jak pisze to mam pionowe kreski i ogolnie okno konnekta mi zanika czesciowo. Wkoncu udalo mi sie zrobic screena, wiec go zalaczam razem z logami. Czy ktos z was mial taki problem?...ewentualnie jak go rozwiazac?...
Mam windows xp sp2 + wszystki aktualizacje.
Konnekt tez w najnowszej wersji ze wszystkimi aktualizacjami+beta.
Sija
wyglada na zbyt duza liczbe zezartych obiektow GDI. jezeli masz kDodatki, to sprobuj wylaczyc f-cje sprawdzajaca polaczenie.
MihAoo3k
Jesli chodzi o checkboxy w ustawieniach to mam obydwa odznaczone...zalaczam screen.
jesli nie sprawdzanie polaczenia przez kdodatki to co moze to powodowac?

Załączniki

kyro
Ten temat już był kiedyś poruszony. Co prawda niedokńca rozwiązany ale działa :]

Searchuj, to nie boli tongue.gif

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...3570&highlight=
MihAoo3k
wiesz, dobrze by bylo gdyby zostala zlokalizowana przyczyna tego bledu i pozniej poprawiona przez odpowiednie osoby, a nie kombinowanie np z wylaczaniem wtyczek- po to one sa by ich uzywac:))..a ten tryb zgodnosci, to bede musial sprawdzic;]..
kyro
Fakt, masz trochę racji ale są i takie sytuacje gdzie czasem nie da się używać danej wtyczki. Poczytaj o kStatusLog a będziesz wiedział o czym mówię.
MihAoo3k
kiedy ksl wogole mi sie nie uruchamial, ale Aule poprawil bledy i jest ok, mam nadzieje ze to nie ta wtyczka powoduje blad:)..narazie pracuje w trybie zgodnosci z windows 98 wiec jesli cos jest nadal nie tak to pewnie w ciagu tygodnia, dwoch powinno sie cos wykrzaczyc..
pozdrawiam
MihAoo3k
ten tryb zgodnosci z windows 98 tez nie jest idealnym rozwiazaniem, bo nie mam teraz menu emotiikon;/...
czy jest ktos pewien ze to kDodatki powoduja?..bo moze wystarczyloby przezucic sie na ktoras z wersji poprzednich, aby to dzialalo stabilnie.
Aule
QUOTE(kyro)
Fakt, masz trochę racji ale są i takie sytuacje gdzie czasem nie da się używać danej wtyczki. Poczytaj o kStatusLog a będziesz wiedział o czym mówię.

OT: kyro, ksl'a sie da uzywać i nie mam z nim problemów, więc ocb? Te błedy występują najczęsciej u małej liczby osób, więc nie widze powodu, żeby uogólniać, że nie działa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.