Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
xmarek
mam pytanko jak dostaje jakas wiadomosc to ona nie wyskakuje mi odrazu tylko miga koperta na czyims adresie i zebym ja zobaczyl musze tam kliknac i jest mozliwosc ustawienia zeby ja kotrzymam wiadomosc odrazu m iwyskakiwala
Lukas77
QUOTE
Ustawienia -> Wiadomości -> Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości

Musisz mieć wybrany stopień zaawansowania na conajmniej Prosty

A na przyszłość przejrzyj opcje konnekta a nie walisz od razu z nowym wątkiem na forum.
jiobel.
@Lukas - chyba nie zrozumiałeś tego, co pisał xmarek. Ma ustawione tak jak chce - czyli powiadamianie przez K.Notify i miganie koperty na tray`u. Ale czasem się tak dzieje, że nie miga - właśnie na tray`u i nie wyskakuje K.Notify. Mówię to, bo u mnie też jest podobny problem (akcja dzieje się sporadycznie).

A czasem jednak warto odpowiedzieć - a zwłaszcza teraz, gdy i tak to forum pójdzie w niepamięć wink.gif
Lukas77
Racja, przeczytałem sobie to 3 razy i mniej więcej zrozumiałem już o co chodziło. gdyby tam się pojawił jakiś przecinek ew. kropka może łatwiej byłoby to zrozumieć :-)
Pozdrawiam
lhs
Rany, jiobel., ty to potrafisz czytać to, co nie jest napisane...
jiobel.
QUOTE(lhs)
Rany, jiobel., ty to potrafisz czytać to, co nie jest napisane...

Jak mam to odebrać? Jako ironię, kpinę, czy może jako zupełnie coś innego?

edit: a co do postu xmarek`a (xmarka), to może ja źle zrozumiałem.. :roll: Tak teraz czytam to i wydaj mi się, że to chyba ja popełniłem błąd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.