Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtrowanie wiadomości po treści.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Kikus
Nie wiem czy to najszczęśliwszy dział na ten post ale we wtyczkach jakoś nie ma odpowiedniejszego. Moja sugestia/pytanie:
Czy istnieje jakaś wtyczka która pozwalałą by filtrować przychodzące wiadomości na podstawie zdefiniowanych wcześniej słów czy fraz. Np przychodzi wiadomość, w której mamy frazę "przekaż to wszystkim na swojej liście" lub "jeśli tego nie wyślesz to znaczy że jesteś bez serca" itp. Wtedy wtyczka przenosiła by automatycznie taką wiadomość do usuniętych generując jednocześnie odpowiedź automatyczną o zdefiniowanej treści.

Może by się ktoś czymś takim zainteresował, bo wydaje mi się, że była by to dość przydatna wtyczka. Widziałem jakiś skrypt filtrujący do K.Bota zdaje się ale jako że K.Bot nie żyje...
dulek000
Ni ma. O ile pamiętam shw miał się za to wziąść, ale na razie nic z tego nie wyszło
PiKi
Byłbym za gdyby powstala taka wtyczka... o ile wiem istnieje takie coś do power gg, którego nie mam zamiaru używać, więc przydałaby się ona do Konnekta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.