Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: uruchamianie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nawara
Mam dośc specyficzny problem.

Włączone autouruchamianie K przy starcie systemu. System sie ładuje, konnekt odpala, natychmiast próbuje się zalogować do jabbera i do GG. Udaje mu się. ZAWSZE po jakichś 30 sekundach wywala mnie z jabbera (i TYLKO jabbera), przy kolejnej próbie połączenia z jabberem (czy to wymuszonej ręcznie, czy automatycznej) nawiązuje poprawnie połączenie i wszystko gra i buczy.

Objaw powtarzalny w 100% od kilku miesięcy. Najnowsza wersja K, Win XP Pro z wszystkimi aktualizacjami, po przeinstalowaniu systemu problem identyczny. Łącze stabilne i nieobciążone. Jabber w chrome.pl (nota bene chrome stoi u mnie w sieci lokalnej). Jeżeli wyłączę i włączę K już podczas pracy systemu, problemu nie ma, jest połączony i nie wywala go.

Może to coś przy ładowaniu systemu?
lhs
Miałem bardzo podobny problem: uruchamiam system (WinXP Pro PL), włączam Konnekta (automatyczne łączenie do sieci) - i na 100% jest krytyk spowodowany przez Jabbera. Znowu start Konnekta - i znowu krytyk. I tak kilka razy. Odczekuję kilka minut, start Konnekta - wszystko działa.
W tej chwili mam wyłączone łączenie automatyczne - startuję system, włączam Konnekta, następnie po kolei: Jabbera, Tlena, drugiego Jabbera (ICQ), trzeciego Jabbera (WPK) - i wszystko śmiga.
Jak będę system restartował, to wrzucę tu tego krytyka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.