Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt sie wywala
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dj_ian
Chodzi o taki problem. Konnekt chodzi sobie normalnie, po czym po pewnym czasie kazde menu ktore otwieram robi sie czarne, po najechaniu na opcje, te robia sie normalne, poza tym znikaja emoty w oknie rozmowy i nie ma tych gornych belek, przy ktorych rowniez sie wyswietlaja opcje minimalizacji, maksymalizacji i zamkniecia okna dopiero po najechaniu na nie
magor
Po tak wyczerpujacych informacjach dotyczacych warunkow, w ktorych uzywany jest konnekt, m.in. systemu operacyjnego, wersji konnekta, zainstalowanych wtyczek oraz logow komunikatora... strzelal bym ze to za mala ilosc ramu albo zwalone sterowniki od karty graficznej.
Sad
QUOTE(magor)
Po tak wyczerpujacych informacjach dotyczacych warunkow, w ktorych uzywany jest konnekt, m.in. systemu operacyjnego, wersji konnekta, zainstalowanych wtyczek oraz logow komunikatora... strzelal bym ze to za mala ilosc ramu albo zwalone sterowniki od karty graficznej.


mi sie wydaje, ze wtyczka myszki sie wypina. o tak! ona sie caly czas powoli wypina.
Lukas77
Sad, do Gliwic masz blisko mógłbyś się przejechać i rozwiązać problem biggrin.gif
---
A na poważnie: Sam mam taki problem jak konnekt jest bardzo długo uruchomiony, ale zazwyczaj robię restart i wszystko hula... Nie wiem co może być przyczyną, mam kartę RADEON9600 a ramu od ciula i trochę, więc winę RAM'u możemy odrzucić...
Może to ma związek z obiektami GDI i USER :?: Wyłącz w kDodatkach opcję "bez nazwy" (to jest sprawdzanie połączenia) i sprawdź czy tak się dalej dzieje...
MiLKA
kDodatki - problem od dawien dawna znany, wyłącz sprawdzanie połączenia to unikniesz czegoś takiego.
piotr.k
bez kdodtków też występuje

gdy :
jakiś proces lub ich grupa zużywaja ponad 200MB pamieci swap....

gdy masz długo uruchomionego kompa


.......
rozwiązanie
zamknięcie procesów :
- konnekt
- explorer

uruchomienie explkorera (nie IE ale explorera z windowsa) i konnekta....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.