Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Problem] Brak polskich znaków w menu prawego klawisza myszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Pokój Gościnny
Bartholomew
Witam!

Taki mam problem - po kliknięciu na kontakt z listy prawym klawiszem myszy pojawia się menu (z opcjami "Wyślij wiadomość", "Rozpocznij rysowanie" itd.). W menu tym nie mam polskich znakow w opisach opcji wyróznionych pogrubieniem (czyli "Wyślij wiadomość" i "Więcej") sad.gif

Nie wiem o co chodzi. Nie jesty to kwestia fonta który można zmienić w opcjach "Wygląd" - zmieniłem tam jużwszystkie i nadal brak polskich znaczkow w menu RMB.

Co to może być? Skad font uzywany do tego menu się bierze? Nigdzie indziej się nie spotkalem z takim błedem...

Pozdrawiam
lhs
Za czcionkę menu odpowiada system - w WinXP klikasz prawym na pulpicie, wybierasz Właściwości, karta Wygląd, przycisk Zaawansowane, lista Element: Menu.
Lukas77
Działo się tak u mojej dziewczyny, może to trochę śmieszne ale winny był styl WindowsXP. Włącz Lune i zobacz czy tak jest nadal... No chyba że masz Win98/ME ;-)
QUOTE(lhs)
Za czcionkę menu odpowiada system - w WinXP klikasz prawym na pulpicie, wybierasz Właściwości, karta Wygląd, przycisk Zaawansowane, lista Element: Menu.


Dzięki!! Obydwaj mieliście rację - pewnie styl w XP coś spapral i wystarczyło zmienić font ręcznie smile.gif Dziwene tylko ze to dotyczyło jedynie fonta z boldem... smile.gif

Dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.