Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis o godzinie X
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Swift
Witam.
Wpadłem na pomysł, aby stworzyc 'cos', co zmienialoby opis o godzinie HH:MM.
Na przykład:
6:55 - Przygotowuje sie do szkoly/pracy
7:40 - jestem w szkole
14:10 - juz jestem
....
oczywiscie kazdy by sobie ustawiał jaki chce miec o ktorej godzinie opis
do tego moznaby bylo zrobic schematy, np. poniedzialek, wtorek, czwartek
albo "dzien wolny" itd. (czyli inaczej kilka ustawien smile.gif )

Pozdrawiam.
kyro
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Mam jeszcze do tego jedną propozycję:
- aby można decydować o której godzinie ma być dostępny/ukryty/zarazwracam
Swift
bedzie to przydatne zwłaszcza dla osób, które zapominają ze mają opis (tak jak ja:P)
dzisiaj np. kiedy wrocilem ze szkoly, zapomnialem ze mialem opis i dałem odrazu status Dostepny z opisem "spie"
winthux
coś w stylu autostatusu z pgg?

W niedalekiej przyszłości coś takiego się pojawi:)
bakerss
Dobrze wiedzieć że wogóle coś nowego sie pojawi ;]
gksbfan
kiedy to bedzie ta wtyczka to full wypas jak bedzie lub juz jest jak cos to odezwijcie sie na gg 8498739
.misiek
QUOTE(gksbfan)
odezwijcie sie na gg 8498739


Nie chce być niegrzeczny, ale nie my nie jesteśmy Twoimi sekretarzami/kami

A zajżeć nie można samemu ?? :evil:
lhs
He, he - ja już sobie numer zapisałem laugh.gif
sir_xeno
Nasuwa się tylko jedna odpowiedź dry.gif - skrypt do checky'ego, wystarczy elementarna znajomość php...

Jak będę miał czas (a z tym ciężko) i ktoś mnie łądnie poprosi, to mogę zrobić od razu z control panelem dla tych, którym nie bardzo widzi się zabawa w modyfikowanie skryptu.
skolima
Nie elementarna, musisz wysyłać do wtyczki kLawa komunikaty windowsowe, żeby wywoływać akcje i zmieniać status... jest z tym nieco roboty.
nathan
Miałem coś takiego w tlenie, a w konnekcie właśnie bardzo mi tego brakuje
StRuGi
winthux: kurde, niedaleka przyszlosc juz sie imho pojawila, a wtyczki ni widu, ni slychu wink.gif
Andrzej1307
przyda sie taka wtyczka. w pgg czesto jej uzywalem.
kto moglby sie za to zabrac? smile.gif
skolima
wtyczka jest, tylko nie udostępniona....
Olórin
Dla ZU to tak jakby jej nie było...
Andrzej1307
dlaczego nieudostepniona?? a kiedy (jesli w ogole) bedzie?
Olórin
Bo taka jest wola autora ;-)
Andrzej1307
a kto jest autorem? smile.gif
poproscie go o pozwolenie na opublikowanie! wink.gif
dulek000
Winthux jest zapewne autorem. No dalej, może być i wczesna alfa ;-)
winthux
zbliża się sesja więc nic nie robię w tym kierunku... po sesji powinno się ruszyć tzn. od 1 lipca....
GuZiK
CZYLI: wtyczka będzieco pewien czas sie logowała na serwer zmienaijąć opis? smile.gif
a jak będzie ten status dostepny, nas nie bedzie w tej chwili na komunikatorze, to wiadomosci zapiszą sie na serwerze?
oczywiscie wtyczka ma byc do kazdej sieci?
Olórin
QUOTE
CZYLI: wtyczka będzieco pewien czas sie logowała na serwer zmienaijąć opis? smile.gif

Nie, chyba że tak robi wtyczka sieciowa przy zmianie opisu bez zmiany statusu na niedostępnym.
QUOTE
a jak będzie ten status dostepny, nas nie bedzie w tej chwili na komunikatorze, to wiadomosci zapiszą sie na serwerze?

nie
QUOTE
oczywiscie wtyczka ma byc do kazdej sieci?

tak
raben
A ja myślałem ze ja ma tylko takim dziwny pomysł ale widze ze ktos ma go również , taka wtyczka to moje senne marzenie fajnie by było gdyby anwet ta alfa była by udostepniona na urzytek publiczny wtedy mój konnekt by chodził 24 h / dobe bez meczenia sie z statusem ( np. co robie w danej chwili ... np2. jestem w szkole o 11 ... a o 16 pisze mi ze wlasnie z niej wracam 16:30 ze juz jestem w domciu) eeeee senne marzenie znajac zycie.
Andrzej1307
taaa szczegolnie mi by sie przydalo... ostatnio nie mam za duzo czasu zeby do kompa dojsc i zmieniac status ze w danej chwili wrocilem tongue.gif
daroc
Proponuję wyświetlać mój obecny status np. co 10 minut (w taki sam sposób - poprzez k.notify - jak przy zmianie statusu za pomocą k.zmieniacz), ponieważ często zdarza się, że ustawię sobie "wracam wracam", a potem - po powrocie - nie zmienię i przez trzy godziny na takim jestem...
dulek000
Ustawiasz kursor nad ikonką konnekta...
GuZiK
daroc: używaj k.away. Zamiast wszystkich informowac o tym, ze wróciles, informację tą(tę?) dostanie osoba, która do Ciebie napisze. IMO lepsze rozwiązanie.
daroc
QUOTE(dulek000 @ 7.06.2005 - 17:53)
Ustawiasz kursor nad ikonką konnekta...
*


Mam taki zwyczaj, że ustawię sobie jakiś cytat, który siedzi w moim opisie przez miesiąc, oprócz tych chwil, gdy mam ustawione, że coś robię, gdzieś jestem etc. I właśnie dlatego, że status zmieniam raczej rzadko, gdy go już zmienię, zapominam o nim. Dlatego chciałbym, żeby Konnekt mi o tym przypominał. rolleyes.gif

QUOTE(GuZiK @ 7.06.2005 - 19:30)
daroc: używaj k.away. Zamiast wszystkich informowac o tym, ze wróciles, informację tą(tę?) dostanie osoba, która do Ciebie napisze. IMO lepsze rozwiązanie.
*


Hm... dobry pomysł.
Andrzej1307
to kiedy w koncu powstanie ta wtyczka? miales sie nia zajac w wakacje smile.gif
.misiek
Hehe, doczytałem aż tutaj smile.gif

Teraz już jest po sesji [w końcu mamy 4 lipca] więc jak będzie z tym pludżinem ?? smile.gif
jiobel.
A Planety to nie czytacie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.