Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka czasowo blokujaca
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
cys_ek
Witam,
mam pomysł na wtyczke, ktora przydaje sie wtedy, gdy w necie szaleje epidemia lancuszkow...

Otoz tak:
W oknie rozmowy bylby przycisk ostrzegaj/zablokuj.
Po nacisnieciu ktorego program wysylalby do osoby z ktora rozmawiamy ostrzezenie (tresc zmieniamy w ustawieniach).
Jesli do danej osoby wyslemy okreslona liczbe ostrzezen to program wtedy blokuje dana osobe na okreslony w ustawieniach okres...
a gdy ten czas blokady sie skonczy, to wtyczka odblokuje "sama" delikwenta...

mysle, ze jest to raczej wtyczka ktora nie tak ciezko napisac, a ulatwilaby zycie wielu ludziom, ktozy tak jak ja nie nawidza lancuszkow :evil:
atol
albo zrobić tak... dać komuś znać że nie lubisz tekich zachowań, a jak ci wyśle to go zbanować... co ty na to?
cys_ek
QUOTE(atol)
albo zrobić tak... dać komuś znać że nie lubisz tekich zachowań, a jak ci wyśle to go zbanować... co ty na to?


robilem tak, ale... tak to bym dal sobie czas blokady na np 3 dni i bym mial spokoj - nikt by nie mial za dlugo kary, ani za krotko... i do tego samo by liczylo ostrzezenia i wysylalo ostrzezenia, a nie CTRL + C i CTRL + V tongue.gif
atol
hmmm może akurat na tym naucze sie c++ wink.gif
daroc
Sugerowałbym też inny sposób - zapamiętywanie łańcuszków. Jeśli oznaczymy wiadomość jako spam, to gdy następnym razem przyjdzie dokładnie taka sama wiadomość (zwykle łańcuszki przychodzą seriami, od 10 osób to samo), nie zostanie ona wyświetlona, a nadawca - po prostu upomniany, że wysyła coś, czego ja sobie nie życzę...
Spam usuwany by był z bazy powiedzmy po 14 dniach - kiedy pierwsza fala już przejdzie - żeby nie tworzyć x-megabajtowych logów.
cys_ek
no tez racja... ale najwazniejsze zeby mozna bylo ostzrec / zablokowac spamera jednym przyciskiem i automatycznie odblokowac po jakims tam czasie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.