Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z grupami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Drillah
Nie wiem dlaczego ale jak chcę usunąć grupe to po ponownym uruchomieniu, ona znowu się pokazuje. Co z tym zrobić?
riddle
Ech, kiedy będzie już nowe forum udostępnione i nowe FAQ. Tutaj masz skopiowaną treść tego pytania:

Jeśli mieliście kontakty w danej grupie, a potem chcieliście ją usunąć, lecz mimo wszystko po ponownym uruchomieniu pojawia się ona nadal, to panaceum jest jedno:

Musicie w "Więcej" kontaktu, który tam się lokuje, wykasować przynależność do danej grupy. Czasem trzeba zrobić to właśnie przez to okienko, inaczej powraca linkowanie.

Czasem nie widać "winowajcy" i nie można zmienić przynależności do grupy. Jest to najprawdopodobniej spowodowane nieusunięciem przez Konnekt'a wyrejestrowanego transportu Jabbera. Można wtedy otworzyć jakiś inny klient Jabbera i usunąć kontakt,.
Drillah
Problem w tym, że tego co tu pisze już próbowałem. Jakby to było takie łatwe to bym nawet nie pisał na forum wink.gif...ale i tak, dzięki riddle wink.gif..już sobie poradziłem
riddle
No okej, skąd mogłem wiedzieć, nie napisałeś co próbowałeś smile.gif

Więc napisz proszę jak to zrobiłeś - przyda się na później, nie?
Drillah
Może to nie był najlepszy sposób, ale usunąłem wszystkie kontakty i jeszcze raz je dodałem. Troche roboty, ale grupa zniknęła. W sumie widze, że te problemy z grupami tyczą się raczej wtyczek jabbera i tlena, bo z gg nie było problemu wink.gif, wystarczyło usunąć grupe i koniec wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.