Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad w 0.6.17.67
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
yomcio
A wiec jako grzeczny tester zglaszam blad jaki mi sie objawil:
Po wyslaniu kilkunastu linijek dialogu, czcionka w moim oknie gdzie klepie teskt raptem zmienila sie na pogrubiana (taka sama jak w wiadomosci nadchodzacej), kursor wraz z pisaniem przesunal sie o pare liter w lewo - jak cos pisze to mi przesuwa jakas czesc slowa przed kursorem i nie da sie tego w zaden sposob ominac. Po wyslaniu wiadomosci czcionka w okienku dialogu powraca do swej pierwotnej postaci taka jaka powinna byc - czyli zwykla , nie pogrubiona. Za bardzo mnie to nie razilo do momentu az musialem zrobic restart - po nim konnekt odpalil sie, w trayu mam czerwone sloneczko ale nie moge wogole wywolac go z traya, a po najechaniu myszka nawet sie nie pojawia okienko informacji co to za program - konnekt zupelnie padl , chociaz po zastosowaniu trzech kroli (ctr+alt+del) system wykazywal ze program dziala bez zadnej zwiechy i nie zajmuje wogole procentowo procesora. Cos sie skutecznie musialo posypac bo kilka razy probowalem go odpalic i za kazdym razem tak samo sie dzieje. Dodam tutaj ze siedze pod WinXP english ver. po upgrade SP1 XP. W razie potrzeby moge podrzucic do wgladu mojego konnekta (jeszcze go nie skasowalem wink.gif )
hao
A więc: wyłącz go brutalnie z trzech króli, znajdź katalog ze swoim profilem i usuń z niego msg.dtb. Nie włączaj w ogóle opcji "automatycznie otwórz okno wiadomości" bo na XPSP1 powoduje to wieszanie (nie pytaj mnie czemu :?)
Puma
Mam to samo, ten sam problem z wpisywanym tekstem - 98se. :cry:
hao
Ten błąd pojawia się u wszystkich :?. To akurat mój błąd i niebawem będzie poprawka...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.