Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka na idee?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Ludwik
Pod adresem http://www.1rstwap.com/ jest podobno dobra, bezpłatna (po zarejestrowaniu) bramka między innymi na idee (szczeże mówiąc - nie testowałem).
Lukas77
Jeśli działa, to fajnie by było zrobić do niej wtyczke smile.gif
cRoMo
Jesli juz, to nie wtyczke, a skrypt do wtyczki ...
Ludwik
cRoMo - przecież każdy wie o co chodzi, czy musimy być tacy formalni?
LuDwIq zawsze jest dobrze sobie dodać jednego posta więcej biggrin.gif [tak jak ja teraz smile.gif][size=7]
cRoMo
Ludwik - to ma znaczenie i to duze. Jesli jakis gosc trafi na ten watek (tytul jest dosc 'chwytliwy' i na czasie) to widzac, ze bramka wymaga skryptu a nie calego plug-in'a moze sie skusic i napisac ten skrypt. Dlatego o tym wspomnialem i nie bylo w tym nic uszczypliwego.

Natomiast to wlasnie Ty Sad czesto dokonujesz wpisow, ktore nic nie wnosza - wyglada to niestety dokladnie tak, jakbys chcial dodac jednego posta wiecej. Przykro mi ze to mowie, ale tak jest.

PS. EOT z mojej strony.
hehe ;] bo o to chodzi ze ja chce pogadac i w taki sposob robie ruch.. a nie sztywne wypowiedzi ;]

more blood....
Lukas77
cRoMo dzięki że mnie uświadomiłeś, ja jestem prosty użytkownik komputera i teraz już wiem, że potzreba skryptu a nie wtyki. No i jeśli jesteśmy beta-testerami konnekta to powinniśmy takie rzeczy wiedzieć.
A co do nabijania postów to zrozum, że każdy woli mieć konnekted peaople niż początkujący lub już troche lepiej.

P.S. No więc zrobi ktoś ten skrypcik? Może wystarczy przeedytować skrypt Panoramy Firm, bo tamta strona też wymaga logowania.
cRoMo
QUOTE(Lukas77)
cRoMo dzięki że mnie uświadomiłeś

Niestety znow odebrales moj post jako aluzja do Ciebie. Powtarzam, na forum zagladaja nie tylko betatesterzy, a roznica pomiedzy skryptem a wtyczka jest duza.

QUOTE
A co do nabijania postów to zrozum, że każdy woli mieć konnekted peaople niż początkujący lub już troche lepiej.

Po pierwsze: status 'konnekted people' AFAIK nie zalezy od ilosci wyslanych postow, bo ...
Po drugie: ... jesli mialby zalezec, to bez sensu byloby nadawanie takiego statusu komus, kto nie wprowadza nic konstruktywnego do dialogu.

QUOTE
P.S. No więc zrobi ktoś ten skrypcik? Może wystarczy przeedytować skrypt Panoramy Firm, bo tamta strona też wymaga logowania.

A nie lepiej zmienic podejscie i samemu sprobowac? W ten sposob kazdy skorzysta (zeby nie bylo niedomowien, ja tez probuje).
Lukas77
Kurcze, źle mnie odebrałeś. Moja wypowiedź nie miała zabrzmieć ironicznie. Ja na serio thx że mnie uświadomiłeś. Jestem tu bardzo krótko więc wielu rzeczy nie wiem (np. konnekted people - myślałem, że dostaje się za ponad 100 postów).
OK kończe, bo ten temat to nie miejsce na rozstrzyganie takich spraw, prawda?
shw
QUOTE(Lukas77)
A co do nabijania postów to zrozum, że każdy woli mieć konnekted peaople niż początkujący lub już troche lepiej.

konnekted people dostaja od hao ci, ktorzy jakos znaczaco przyczynili sie do rozwoju konnekta (pisze to w ktoryms z postow dawno temu) i jest to jak najbarzdziej niezalezne od ilosci napisanych postow.

a co do nabijaczy postow - pracuje na jednym z wielkich for multitematycznych i mam z pozoru malo postow, czym sie nie przejmuje. osobiscie nerwi mnie gosciu, ktory ma kuuuupe postow tylko dlatego, ze co jakis czas zaklada glupie topici (lecz zgodne niestety z regulaminem) w ktorych np. wita kazda nowo przybyla osobe i robi sobie szczerze mowiac chat'a z forum...
ja staram sie wypowiadac wtydy kiedy jest sens wypowiedzi, a nie patrze na liczbe postow! taka moja opinia.
Tudzież Hao może mi cofnąć licznik a status Konnekted People usunąć, ja o niego nie zabiegałem. ;] !WHATEVER!

cYa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.